חזרתו של קווין ואן אריק ישראל - מופע הרייג' - יום ראשון, 09.07.17:

ליגת ההיאבקות הישראלית ומתאבקיה לקחו אתמול חלק במופע ההיאבקות הגדול ביותר שנראה בישראל בשנים האחרונות.
ביום ראשון ה-09.07.17 קהל של למעלה מ-1000 מעריצי היאבקות מכל הגילאים התכנסו בהיכל שלמה בתל אביב לחזות באגדת ההיאבקות קווין ואן אריק חוזר לזירה בפעם האחרונה בהחלט ביחד עם בניו, רוס ומארשל. הקהל הרב זכה לצפות באגדות היאבקות נוספות כמו טאטנקה, מרטי ג'נטי (הרוקרס ביחד עם שון מייקלס) ומאט סיידל(אוון בורן ב-WWE) ומתאבקים צעירים נוספים עליהם עוד ישמעו רבות כמו באד בונס, האקים וואקור, יורן סימונס והכוכב היהודי, דיוויד סטאר.

במהלך המופע זכו מתאבקי ליגת ההיאבקות הישראלית להוכיח את כישוריהם בקרבות החימום ונתנו את הטון להמשך הערב כאשר ריקסון רואס ניצח את האייסמן, טל בר-און הביס את המפלצת סייקו די ומקס האבוק הצליח לסגור את החשבון עם קן קרביס וניצח אותו לתשואות הקהל.
הקרב המרכזי של ליגת ההיאבקות הישראלית הפגיש לראשונה את הקנדי קראשרס מול אלוף הליגה, הנמר השחור, והנמר הלבן בקרב זוגות מלא אנרגיה ואדרנלין.
הקרב שהפגיש בפעם הראשונה את שני הצמדים הטובים בארץ, צמד הנמרים וצמד הקנדי קראשרס, שחזרו לזירה שבעה חודשים לאחר התקיפה האכזרית של הנמרים על קנדי בולדר שבעקבותיה נאלץ לעבור ניתוח חירום ושיקום ממושך.
הקנדי קראשרס פרצו אל האולם וכבשו את הקהל כהרגלם, אך בסיום הקרב המותח שהלהיב את הקהל, הנמר הלבן הצליח להטיח את חגורת האליפות בראשו של קנדי בולדר והנמר השחור גנב את הניצחון.
בראיון שנערך איתם לאחר המופע, הבטיחו הקנדי קראשרס שהם עדיין לא אמרו את המילה האחרונה.

בקרבות נוספים בערב הבלתי נשכח, יורן סימונס ניצח את דייויד סטאר בקרב משובח שסחף את הקהל, מאט סיידל ניצח את באד בונז בקרב חסר מעצורים ואגדת ההיאבקות טאטנקה הביס את האקים וואקור בקרב מרתק והוכיח שהאגדה עדיין חיה!

הקרב המרכזי של הערב, הפגיש את גרי רויף וג'אמפינג לי ביחד עם מרטי ג'נטי, נגד רוס ומארשל ואן אריק ואביהם, קווין ואן אריק, אגדת ההיאבקות שמוכרת בכמעט כל בית בישראל. 
הקרב הזה היה הקרב הפרישה של קווין ואן אריק אחרי קריירה ארוכה ומרשימה. 
את הקרב הדרמטי והמותח, ניצחה משפחת ואן אריק ומיד לאחר סיום הקרב הזמינו את בני המשפחה המורחבת לחגוג איתם בזירה והניפו בגאווה גדולה את דגל ישראל.

המופע הופק ע"י אגואיסט הפקות www.egoeast.co.il ודורון דגני בשיתוף ערוץ ספורט 5 | צילום סטילס: אלון לוין – צילום מקצועי

סגור