ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-14! - יום חמישי, 06.04.17

כ-130 אוהדים נלהבים במיוחד הגיעו לאולם "מבוזה" בפתח תקווה למופע הבין לאומי הראשון של ליגת ההיאבקות הישראלית – IWL14.

את המופע פתחו צמד הנמרים, שהחליטו לעשות טקס לוויה לקנדי קראשרס, לאחר שתקפו אותם באכזריות בסיום המופע הקודם. מנכ"ל הליגה, מר איתן לוי, לא הסכים לעמוד בחוסר מעש, עלה לזירה והודיע לנמר השחור שכדאי שיתכונן לקרב האליפות שלו מול המתאבק הבין לאומי וכוכב "אימפקט רסלינג", רובי אי, בסוף הערב, והורה לנמר הלבן להישאר בזירה – כי הקרב שלו לערב מתחיל מיד.

בקרב הראשון של הערב התמודד הנמר הלבן מול המתאבק הצעיר יובל גולדשמיט. לאחר קרב שהלהיב את הקהל במיוחד הצליח הנמר הלבן עם עזרה משומר ראשו, סייקו די, להצמיד את יובל לניצחון.

הנמר הלבן מנצח את יובל גולדשמיט. צילום: אלון לוין
יוסי השור - "ספיר". צילום: אלון לוין

הקרב הבא של הערב היה בין בן "האייסמן" רוזין לבין יהורם לנדאו, שערך את הופעת הבכורה שלו בליגה. למרות נחישות וכוח רצון של לנדאו, זה לא היה מספיק ובסופו של דבר הוא הובס על ידי האייסמן.

הקרב השלישי של הערב היה בין "מלך הקריוקי של ישראל" דנינו ובין הדר הורביץ. למרות שבמרבית הקרב היתה ידו של דנינו על העליונה, בסופו של דבר הוא הובס על ידי הורביץ הצעיר.

הקרב הרביעי של הערב תוכנן להיות קרב ללא פסילות בין מקס האבוק לקן קרביס. לאחר שהגיעה הודעה מקרביס שטיסתו מניו יורק בוטלה והוא לא הצליח להגיע למופע, יצאו חברי סוכנות המתאבקים סטייל אל הזירה תוך שדה סטייל מנסה לשכנע את האבוק להצטרף לסוכנות בתור סוחב התיקים של קרונוס ופיטנס. האבוק לא נשאר אדיש ותקף את חברי הסוכנות שהשתלטו עליו בזריזות אך שאז להפתעת כולם, דה שאנל יצא אל הזירה ועזר להאבוק לזרוק את הסוכנות אל מחוץ לזירה. באותו הרגע הוכרז קרב זוגות בין הצמדים שבסופו הצליחו מקס האבוק ושאנל להביס את קרונוס ואודי פיטנס.

לאחר שבמופע הקודם הפסיד יוסי השור בשל התערבותו של סייקו די, נפגשו השניים לראשונה בקרב אחד על אחד בזירה. לאחר קרב טיטאנים ופיזי במיוחד בו הציגו המתאבקים יכולות שלא הפגינו לפני כן – הצליח השור לנצח בקרב, והפך להיות הראשון שניצח את סייקו די בליגה.

אושיית הרשת חנניה טל יצא אל הזירה והודיע כי הוא מאתגר כל אחד ממתאבקי הליגה לקרב. אל הזירה יצא לא אחר מהדינוזאור האיימתני – TRX, שלאחר קרב קצר מחץ את חנניה והשיג את הניצחון.

בקרב השביעי של הערב התמודד אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית, הנמר השחור, מול המתאבק הבין לאומי וכוכב "אימפקט רסלינג", רובי אי, על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית.

היריבות בין השניים החלה בחילופי מילים במהלך החודשיים האחרונים והגיעה לשיא כאשר הנמר השחור סטר לרובי אי בשידור חי בערוץ הספורט. הקרב היה מותח ומלהיב, ונראה היה כי רובי אי הולך לסיים את הערב כאלוף הליגה, אך לאחר שהשופט נפגע ונפל, התערבו הנמר הלבן וסייקו די בקרב. בתחילה הצליח רובי אי להתגבר עליהם, אך בסופו של דבר זה לא הספיק והוא הובס על ידי הנמר השחור ששמר על האליפות.

הנמרים לא סיימו כאשר הנמר השחור ניצח והכינו את עצמם להמשיך ולתקוף את רובי אי בסיום הקרב. לצערם, מתאבקי הליגה נחלצו לעזרת רובי והבריחו את הנמרים וסייקו די מהזירה.
רובי אי הודה לקהל המדהים שהגיע לצפות בליגת ההיאבקות הישראלית ומתאבקיה שנותנים את כל כולם. בהמשך רובי ציין שאמנם הוא לא ניצח הערב אך בפעם הבאה שהוא יחזור לליגת ההיאבקות הישראלית – הוא יזכה באליפות כמו שתכנן.

רובי אי. צילום: אלון לוין
סגור