ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-13! - יום שני, 13.02.17

כ-130 אוהדים נלהבים ושואגים הגיעו לאולם "מבוזה" בפתח תקווה למרות מזג האוויר הסוער, לחוות את המופע ה-13 של ליגת ההיאבקות הישראלית!

את הערב פתחו הנמרים, שהציגו בפני הקהל את "פוליסת הביטוח" – בדמות שומר הראש החדש שלהם – סייקו די. לאחר שהנמרים המשיכו כהרגלם להתרברב, יצאו אל הזירה הקנדי קראשרס, שהבטיחו לנמרים שהערב יוכתר אלוף חדש לליגה – שי קראשר. לאחר מכן חשף קנדי בולדר שהשיג את סרטון מצלמת האבטחה מיום התקיפה שלו – בו רואים בבירור כי צמד הנמרים אחראי לפציעתו מחודש דצמבר. בולדר הוסיף כי הם ציפו שהנמרים ינסו להשיג מישהו שישמור עליהם – והקנדי קראשרס לא נשארו חייבים – והציגו את חבר היכל התהילה של הליגה – יוסי השור. הקנדי קראשרס ויוסי השור הצליחו לזרוק את הנמרים וסייקו די אל מחוץ לזירה אל תשואות הקהל.

הקרב הראשון של הערב היה קרב זוגות – בו הדר הורביץ ושותף לבחירת הנהלת הליגה, התמודד מול יריבו הותיק בן "האייסמן" רוזין ושותף שהליגה בחרה גם בשבילו. שותפו של הדר היה המתאבק הצעיר יובל גולדשמיט, ואילו לדאבונו של האייסמן – שותפו היה גיא שקד. למרות שבמהלך הקרב הביע האייסמן את אי שביעות רצונו מהשותף שנבחר לו, הצליח גיא שקד לפגוע ביובל עם בעיטה מתחת לחגורה מאחורי גבו של השופט ולנצח בקרב.

הדר הורביץ - קאנון בול. צילום: אלון לוין
הפתיע את כולם - יוסי "השור". צילום: אלון לוין
חנניה טל מנסה לזכות בליבה של דאני לי. צילום: אלון לוין

הקרב השני של הערב היה הקרב בין קן קרביס למקס האבוק, בעקבות בגידתו של קרביס בחברו הטוב לשעבר במופע הקודם. לאחר כניסתו של קרביס, האבוק התפרץ אל הזירה והקרב ביניהם החל מיד. לאחר מספר דקות בהם השופט לא הצליח להשתלט על שני המתאבקים, הכריז השופט על פסילה כפולה ונעזר בצוות הליגה על מנת להפריד בין השניים.

הקרב השלישי של הערב היה בין יוסי השור לנמר הלבן כשבפינתו ניצב סייקו די. לאחר קרב מותח, הצליח הנמר הלבן לגנוב את הניצחון בקרב, עם קצת עזרה של סייקו די מאחורי גבו של השופט.

בשבועות האחרונים היו שמועות רבות בנוגע לטל בר-און – שבכוונתו לנסות את מזלו בחו"ל. עקב כך יצאו טל בר-און וריקסון רואס אל הזירה, להתייחס לשמועות הללו ולעתיד הצוות. טל אימת את השמועות והודיע שהוא עוזב לתקופה לא ידועה לארה"ב. אל הזירה יצאו חברי סוכנות המתאבקים סטייל, על מנת ללגלג בפעם האחרונה על טל וריקסון. ריקסון איתגר את דה סטייל לקרב נוסף ואחרון בין שני הצמדים, דה סטייל הסכים בתנאי שאם ריקסון וטל מפסידים – ריקסון יהיה חייב להצטרף אל הסוכנות. לאחר קרב קצבי ומהיר – הצליח טל בר-און להצמיד את קרונוס ולנצח בקרב. לאחר הקרב הקהל הודה לטל בר-און ואיחל לו בהצלחה בהמשך דרכו.

לכבוד יום האהבה, קיימה הליגה תחרות מיוחדת – מי יזכה בדייט עם דאני לי? דנינו, הסיני, עמוד האש, הדינוזאור TRX וחנניה טל ניסו להרשים כל אחד את הגברת דאני לי על מנת לזכות בדייט הנחשק. דאני לי הכריזה שהיא אינה יכולה לבחור במנצח אחד והחליטה שהיא בוחרת בכולם. דנינו הודיע שהוא לא מוכן שבחורה שלו תצא עם מישהו אחר חוץ ממנו ושזה סופי, לשמחת הקהל, המתאבקים הנוספים בזירה דאגו להשתיק את דנינו, זרקו אותו אל מחוץ לזירה ולאחר מכן חגגו עם דאני לי.

בשלב זה הוכרז כי המתאבק הבין לאומי וכוכב TNA iMPACT – רובי E, יגיע לארץ ויתאבק במסגרת המופע ה-14 של הליגה – שיתקיים ביום חמישי, ה-6 באפריל. 

הקרב המרכזי של הערב היה הקרב על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית, בין הטוען לכתר – שי קראשר, ואלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – הנמר השחור. במהלך הקרב ניסו סייקו די והנמר הלבן להתערב, אך קנדי בולדר ויוסי השור עצרו אותם. בעת שכולם התקוטטו מחוץ לזירה, הנמר השחור זינק על כולם. כאשר ניסה לחזור לזירה ולקפוץ על שי קראשר, הצליח שי באחד מרגעי השיא של הקרב לתפוס אותו עם SKO משום מקום! נראה היה ששי קראשר הולך להפוך האלוף החדש, אך הנמר הלבן משך את השופט אל מחוץ לזירה לפני שהספיק לספור ל-3. לאחר מכן נכנס הנמר הלבן אל הזירה וירק תמיסת "ערפל כחול" בפניו של שי, מה שאיפשר לנמר השחור לנצח בקרב ולשמור על התואר.

לאחר הקרב התפתחה תגרה בין שני הצדדים, שבמהלכה הצליחו הנמרים וסייקו די להשתלט על הקנדי קראשרס. גם יוסי השור שנחלץ לעזרת חבריו לא הצליח להציל את המצב, בזמן שהנמרים וסייקו די תוקפים אותו ומשאירים אותו על הרצפה. הנמרים לא הסתפקו בזאת והמשיכו לפגוע בידו הפצועה של קנדי בולדר באמצעות כסא.

הנמרים ביחד עם סייקו די בסיום הקרב. צילום: אלון לוין
סגור