ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-12! - יום שלישי, 03.01.17

כ-190 אוהדים נלהבים, במופע שכל הכרטיסים נמכרו מראש, הגיעו לחוות את המופע ה-12 של ליגת ההיאבקות הישראלית, בביתה החדש, באולם "מבוזה" החדש בפתח תקווה.

את הערב פתחו צמד הנמרים – הנמר הלבן והנמר השחור, אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית. הנמר השחור הכריז כי אין למקס האבוק שום סיכוי לנצח בקרב מולו הערב, והנמר הלבן הודיע שהוא מתכנן לזכות ברויאל ראמבל ולבסס את מעמדם של הנמרים כאלופים היחידים בליגה. אל הזירה הגיע מקס האבוק, מלווה בחברו הטוב קן קרביס, והכריז כי אין שום סיכוי שהוא לא עוזב את IWL12 בתור האלוף.לא חלף זמן רב עד שאל הזירה הגיעו חברי "סוכנות המתאבקים סטייל", טל בר-און, ריקסון רואס ובן "האייסמן" רוזין. לבסוף, הגיע הדר הורביץ לזירה מה שהוביל להתפתחות תגרה בין כל המתאבקים שבזירה. שמנכ"ל הליגה, מר איתן לוי, עצר את כולם והכריז על קרבות לאותו הערב.

הקרב הראשון של הערב היה קרב הזוגות בין טל בר-און וריקסון רואס לבין קרונוס ואודי פיטנס, כאשר המנצחים בקרב נכנסים ביחד אל הרויאל ראמבל. לאחר שמנהל הס.מ.ס – דה סטייל הסיח את דעת השופט, הצליח קרונוס לפגוע בטל בר-און בספיר אימתני ולנצח בקרב.

ריקסון עם קרוסבאדי על חברי הס.מ.ס. צילום: אלון לוין
קן קרביס נגד הנמר הלבן. צילום: אלון לוין
מקס האבוק מטיח את הנמר השחור על כיסא. צילום: אלון לוין

כהקרב השני של הערב היה הקרב בין הנמר הלבן לבין קן קרביס, כאשר המנצח בקרב ייכנס אחרון לקרב הרויאל ראמבל. בקרב מותח במיוחד, בו כל אחד מהמתאבקים השתמש בכל המהלכים הכי גדולים שלו, הצליח לנצח הנמר הלבן באמצעות שימוש בחבלים כיתרון, ללא ידיעת השופט.

היריבות המרה בין האייסמן להדר הורביץ עלתה שלב בקרב השלישי של הערב – בו המפסיד יצטרך להכנס ראשון לקרב הרויאל ראמבל. הדר הראה נחישות וסיבולת לאחר שספג סופלקסים רבים, אך האייסמן הערמומי הצליח בסופו של דבר להצמיד אותו ולנצח בקרב. הדר הורביץ ייכנס ראשון לקרב הרויאל ראמבל.

רגע לפני קרב האליפות, יצא אל הזירה "קנדי" בולדר שהותקף באכזריות במהלך אימון כושר בו היה עם שותפו שי "קראשר". בולדר הכריז כי הוא לא ישקוט ולא ינוח, עד שימצא מי אחראי לתקיפה – ושאף אחד לא בטוח. הוא גם הכריז שכעת – זה הזמן של שי "קראשר" – וששי הולך לזכות ברויאל ראמבל. שי "קראשר" יצא אל הזירה וצמד ה"קנדי קראשרס" התחבקו לתשואות הקהל.

הקרב הרביעי של הערב היה קרב ללא פסילות על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית – בין הטוען לכתר – מקס האבוק לבין אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – הנמר שחור. בקרב היה ברוטאלי במיוחד, הנמר השחור ניסה לעשות הכל על מנת לנצח את מקס האבוק אך הזאב הבודד של הליגה חזר והטיח באכזריות את הנמר השחור דרך כסא. לאחר התערבות של הנמר הלבן, רץ החוצה חברו של האבוק – קן קרביס שהעיף את הנמר הלבן מהזירה. כשהאבוק הרים את הנמר השחור על מנת לסיים אותו, הסתכל קרביס על האבוק, אמר לו "I’m Sorry, you don't deserve it", ולתדהמת הקהל – נתן לו מכה מתחת לחגורה. לאחר מכן הטיח קרביס את האבוק על הזירה, גרר את הנמר השחור על האבוק והורה לשופט לספור ל-3. המנצח בקרב – ועדיין אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – הנמר השחור.

הקרב המרכזי של הערב היה קרב ראמבל ההדחות של 20 משתתפים, כאשר המנצח בקרב יזכה לקרב אליפות במופע הבא של הליגה – IWL13.

אל המשתתף הראשון בקרב – הדר הורביץ, הצטרף המשתתף שהגריל את מס' 2 – שי "קראשר".
במהלך הקרב נרשמו כמה כניסות מפתיעות של מתאבקים חדשים בליגה כמו דנינו ויובל גולדשמיט. כניסות מפתיעות נוספות היו של מנהל סוכנות המתאבקים סטייל – "דה סטייל" – שניסה להחתים את סייקו די אל הסוכנות שלו במהלך הקרב, והיישר מפארק היורה – הדינוזאור האימתני “TRX”, שלמרות גודלו, הצליח לשרוד עם מתאבקי ה-IWL כחצי דקה בלבד. כמו כן, חנניה טל, אושיית הפייסבוק, הצליח לשרוד בזירה מרבית הקרב, ואף ביצע Stink face, לתשואות הקהל.
ארבעת המשתתפים האחרונים בקרב היו שני המתאבקים הראשונים שנכנסו לקרב – הדר הורביץ ושי "קראשר", ושני המתאבקים האחרונים שנכנסו לקרב – האייסמן והנמר הלבן. הדר הורביץ הצליח להדיח את האייסמן, אך לאחר מכן הודח בעצמו על ידי הנמר הלבן. שני המשתתפים האחרונים – שי "קראשר" והנמר הלבן.אל הזירה יצא קנדי בולדר על מנת לעודד את שי, אך הותקף מאחור על ידי הנמר השחור, שאזק אותו אל הזירה באזיקי פלדה. כנגד כל הסיכויים, הצליח שי קראשר להתגבר על צמד הנמרים, ולהדיח את הנמר הלבן מעל החבל העליון – וניצח בקרב הרויאל ראמבל לתשואות הקהל הרב שפקד את האולם.

כך נקבע קרב האליפות במופע הבא: הנמר השחור נגד שי "קראשר"!

סדר הכניסות בקרב ראמבל ההדחות: הדר הורביץ, שי קראשר, יובל גולדשמיט, עמוד האש, חנניה טל, TRX, דנינו, קרונוס הברברי, אודי פיטנס, ריקסון רואס, גיא שקד, שרון "הבריון" פלטי, הסיני, טל בר-און, סייקו די, דה סטייל, "האמריקן אולסטאר" קן קרביס, מקס האבוק, בן "האייסמן" רוזין והנמר הלבן.

סדר ההדחות בקרב ראמבל ההדחות: TRX, דנינו, עמוד האש, יובל גולדשמיט, חנניה טל, אודי פיטנס, סייקו די, דה סטייל, ריקסון רואס, טל בר-און, הסיני, קרונוס הברברי, מקס האבוק, "האמריקן אולסטאר" קן קרביס, שרון "הבריון" פלטי, גיא שקד, בן "האייסמן" רוזין, הדר הורביץ והנמר הלבן.

דינוזאור בזירת היאבקות - TRX. צילום: אלון לוין
ניצחון מתוק - שי קראשר. צילום: אלון לוין
סגור