ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-11! - יום שני, 01.08.17

כ-130 אוהדים נלהבים הגיעו לחוות את המופע ה-11 של ליגת ההיאבקות הישראלית – המופע האחרון שנערך באולם "מבוזה" ברחובות.

את הערב פתחו צמד הנמרים, הנמר הלבן ואלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – הנמר השחור, בחגיגת האליפות שלהם.צמד הנמרים הסבירו מה מניע את מעשיהם מאז המופע הקודם – כסף והזהב. הנמר השחור התייחס לקרב האליפות שתוכנן להמשך הערב, הנמר השחור מול מקס האבוק בקרב חוזר. הנמר השחור שלף את חוזה קרב האליפות שנחתם לפני המופע העשירי והודיע שלא היה בו סעיף לקרב חוזר ולכן הוא לא מוכן להתמודד מול מקס האבוק בקרב. הנמר השחור גם הודיע שיתבע את הליגה ואת מנכ"ל הליגה, מר איתן לוי באופן אישי, במידה ויכריחו אותו להגן על האליפות בקרב באותו הערב. תוך כדי שמר לוי בדק את החוזה, יצא האלוף הקודם – מקס האבוק אל הזירה להתעמת עם הנמרים. לאחר ששני הנמרים תקפו את מקס האבוק, הופיע חברו הטוב של האבוק – קן קרביס, שחזר מניו יורק לאחר היעדרות של שנה מהליגה, והציל אותו.
עקב כך הודיע מנכ"ל הליגה כי באותו הערב – הנמרים יתמודדו מול מקס האבוק וקן קרביס – ואם האבוק וקרביס ינצחו – מקס האבוק יקבל קרב על האליפות במופע ה-12 של הליגה.

הנמרים עם המנכ"ל, איתן לוי. צילום: אלון לוין
הפוקימון מאסטר - דה שאנל קאצ'ם. צילום: אלון לוין
הקנדי קראשרס. צילום: אלון לוין

הקרב הפותח של הערב היה קרב זוגות, בין חברי סוכנות המתאבקים סטייל – קרונוס הברברי ואודי פיטנס, לבין ריקסון רואס וטל בר-און. לאחר קרב מלהיב שכלל מלחמת "מי יותר חזק" בין קרונוס לטל – הצליחו טל וריקסון לנצח, אחרי שאודי פיטנס פגע בקרונוס באמצעות מוט הכיפוף שלו.

לקרב הבא של הערב יצא הפוקימון מאסטר של ליגת ההיאבקות הישראלית – דה שאנל, וחיפוש פוקימונים בקהל. דה שאנל הודיע לקהל שהוא מצא את הפוקימון הכי נדיר והכי גדול ליד הזירה, האורות חשכו ואז התברר שהפוקימון הנדיר הוא איימת הליגה, סייקו די. כל נסיונותיו של שאנל לתפוס את סייקו די לא הרשימו את הענק, אחרי שמעך את פיקאצ'ו והטיח את שאנל עם הצ'וקסלאם, ניצח סייקו די בקרב.

לפני שהערב יכול היה להמשיך, יצא אל הזירה בן "האייסמן" רוזין, שהתלונן על כך שהוא לא מקבל כבוד על כל מה שהוא עושה מחוץ לזירה או בתוך הזירה ועל כך שהודיעו לו שהוא כבר לא בתמונת האליפות. את האייסמן קטע חבר היכל התהילה של הליגה, שרון פלטי שהזכיר לו שהוא הפסיד לשופט הדר הורביץ במופע הקודם ושבכלל – אלמלא התערבות של האייסמן בקרב האליפות בו לקח שרון חלק במופע השמיני – שרון היה האלוף היום.לפני שהאייסמן ופלטי סיימו את כל מה שהיה להם להגיד, יצאו לכיוון הזירה הקנדי קראשרס – קנדי בולדר ושי קראשר, ואיתגרו את האייסמן ופלטי לקרב זוגות באותו הרגע. לאחר קרב מותח ומלהיב במיוחד, הצליחו הקנדי קראשרס להוכיח שוב למה הם הצמד הטוב בישראל – וניצחו בקרב.

בקרב הרביעי של הערב, התמודד גיא שקד השחצן אל מול בוגר אקדמיית ליגת ההיאבקות הישראלית, והשופט לשעבר – הדר הורביץ. במהלך הקרב היה נראה כי ידו של הדר על העליונה, אך בשלב הזה האייסמן יצא לכיוון הזירה והסיח את דעת השופט. גיא שקד ניצל את ההזדמנות ובעט בהדר הורביץ מתחת לחגורה, מה שהוביל לניצחון של גיא שקד בקרב. לאחר שהסתיים הקרב, תקף האייסמן את הורביץ והטיח אותו בזירה 3 פעמים עם ה"אייס ברייקר", עד שצוות הליגה הצליח לגרום לאייסמן לצאת מהזירה.

בקרב המרכזי של הערב – התמודדו צמד הנמרים אל מול מקס האבוק וקן קרביס. בקרב צמוד מאוד ומותח מאוד, שגלש לא פעם גם אל מחוץ לזירה ואל תוך הקהל. בסופו של הקרב, ניסה הנמר השחור לחבוט במקס האבוק עם חגורת האליפות, כפי שעשה במופע הקודם, אך האבוק הצליח להטיח את הנמר השחור בזירה, להצמידו ולנצח בקרב. כך נקבע שבמופע ה-12 של הליגה – מקס האבוק יתמודד מול הנמר השחור בקרב על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית.

האבוק וקרביס לאחר הניצחון. צילום: אלון לוין
סגור