ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-10! - יום שני, 25.04.16

כ-180 אוהדים נלהבים מילאו עד אפס מקום את אולם "מבוזה" לכבוד המופע העשירי והחגיגי, שציין גם 3 שנים לפעילות הליגה!

את הערב פתחו בהגרלה המסורתית לזוג כרטיסים למופע הבא – מנכ"ל הליגה, מר איתן לוי, ואלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – מקס האבוק. לאחר ההגרלה, יצא הנמר השחור אל הזירה על מנת להביע את הערכתו אל מקס האבוק, וללחוץ את ידו. לאחר מכן הזמין הנמר השחור את הנמר הלבן על מנת לפתור את המחלוקת שהתחילה לאחר שהתמודדו אחד נגד השני במופע התשיעי.

חגיגות המופע העשירי החלו רשמית עם דה שאנל בזירה כשהוא מוקף במתנות וקונפטי מכל עבר. דה שאנל הזמין את חברו הטוב ואורחו המיוחד – חנניה טל. חברי "סוכנות מתאבקים סטייל" יצאו אל הזירה על מנת להפריע לחגיגות, אך הוברחו מהזירה על ידי דה שאנל וחנניה.

מנהל הסוכנות, דה סטייל, הציע אתגר לדה שאנל – קרב "יום הולדת" – ללא פסילות, נגד חבר הס.מ.ס – אודי פיטנס, ושלח את קרונוס הברברי להביא שופט. קרונוס, שפשוט הרים את השופט גיא וסחב אותו לזירה, הועף מיידית מאזור הזירה ע"י השופט, ולאחר קרב משעשע שראה שימוש במתנות יום הולדת, בלונים, שלט רחוק להילוך איטי ועוד – הצליח דה שאנל להצמיד את אודי פיטנס למזרן ולרשום לזכותו ניצחון ראשון בליגת ההיאבקות הישראלית.

קרב יום הולדת הראשון בהיסטוריה. צילום: אלון לוין
קרונוס הברברי - "הספיר". צילום: אלון לוין

קרב הטיטאנים של הערב בין גיבור העל עמוד האש, לבין המפלצת האימתנית סייקו די. הקרב הרעיד את אולם מבוזה לכל אורכו, כאשר עמוד האש עמד בגבורה ונראה שסוף סוף סייקו די מצא יריב ראוי ושקול לכוחו הרב, אך בסיום הקרב הצליח סייקו די לנצח את עמוד האש ולהמשיך להטיל אימה על מתאבקי הליגה.

הקרב השלישי של הערב היה בין חבר היכל התהילה של ליגת ההיאבקות הישראלית – שרון פלטי, לבין "הנמר הלבן". לאחר שהשופט לא היה מוכן לספור הצמדה שביצע הנמר הלבן בגלל שהוא נגע בחבל, התעצבן הנמר הלבן ודחף את השופט. בתגובה, השופט פסל את הנמר הלבן שעזב את הזירה בכעס, והעניק את הניצחון לשרון פלטי.

סוכנות המתאבקים סטייל יצאו שוב לכיוון הזירה כשמנהל הסוכנות רותח מעצבים עקב הפסדם מוקדם יותר. דה סטייל המשיך ואמר שקרונוס מתוכנן להתמודד היום בזירה אך הוא אפילו לא טרח לבדוק מול מי. צלילי מוזיקה מוכרת החלו להתנגן כשפתאום נגלה אל הזירה חבר היכל התהילה של ליגת ההיאבקות הישראלית – יוסי השור. קרב אינטנסיבי ופיזי התחולל בזירה כשיוסי הצליח להתגבר על כל מכשולי הסוכנות אך לבסוף, עם התערבות של אודי פיטנס ודה סטייל, הצליח קרונוס הברברי לפגוע ביוסי עם הספיר האימתני ולנצח.

 הקרב החמישי של הערב היה בין גיא שקד השחצן, לבין הסיני. גיא שקד, שסבל לאורך כל הקרב מקריאות "דורה" מצד הקהל, ביקש לנקום בסיני המסתורי על העלבון שספג מידיו במופע התשיעי. בסיום הקרב הצליח הסיני להביס את גיא שקד ולהשיג את ניצחונו הראשון במופעי הליגה.

הקרב השישי במופע היה הקרב המכריע ביריבות הארוכה בין הקנדי קראשרס לבין ריקסון רואס וטל בר-און – קרב 2 מתוך 3 הכרעות. במהלך הקרב, הצליחו ריקסון וטל להשיג את ההכרעה הראשונה ודקות ספורות לאחר מכן, הצליחו הקנדי קראשרס להשיג את ההכרעה השניה. במהלך הסיבוב המכריע, שבו שני הצמדים נתנו את כל מה שהיה להם לתשואות הקהל, הצליחו הקנדי קראשרס לנצח ולהשיג את הניצחון המיוחל לקול תשואות הקהל. לאחר הקרב, לחצו שני הצמדים ידיים בהבעת הערכה משותפת.

סופה של היריבות - הקנדי קראשרס וטל וריקסון. צילום: אלון לוין
אלוף חדש - הנמר השחור. צילום אלון לוין

רגע לפני קרב האליפות, בן "האייסמן" רוזין יצא אל הזירה, וביקש מהשופט – הדר הורביץ, להיכנס לזירה. האייסמן העביר "תדריך", בו הציג ראיות וביקש להוכיח שהשופט הדר הורביץ הפריע לו בקרבות ועקב כך הוא כבר לא אלוף הליגה. האייסמן הציע להדר להתמודד בקרב מולו, אך הדר היסס וסירב. האייסמן סטר להדר בפניו ולתדהמת הקהל, הדר השיב מלחמה, דחף את האייסמן על ישבנו והזמין שופט לזירה. במהלך הקרב המאולתר, האייסמן הטיח את הדר על הזירה שוב ושוב. אך הדר, בדרך פלא, הצליח לנצל רגע אחד של שחצנות על מנת לתפוס את האייסמן בהצמדה ולנצח בקרב לתשואות הקהל.

הקרב המרכזי של הערב היה הקרב על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית הפגיש בין האלוף מקס האבוק והנמר השחור כאשר הקהל המשולהב חצוי בין שני המתאבקים האהודים. לאחר קרב צמוד ומותח במיוחד, פגע הנמר השחור בטעות בשופט גיא. הנמר הלבן הגיח לפתע אל הזירה, כשבידו חגורת האליפות שמכוונת לפגיעה ישירה בחברו הטוב והטוען לכתר, הנמר השחור. הקהל ההמום היה בטוח שהנמר הלבן הולך לעלות לנמר השחור בקרב האליפות ולפגוע בו לאור האירועים האחרונים, אך רגע לפני שזה קרה, הנמר הלבן הושיט לנמר השחור את חגורת האליפות. הנמר השחור לא בזבז זמן וחבט במקס האבוק עם חגורת האליפות. השופט הוחזר אל תוך הזירה, והנמר השחור הצליח להצמיד את מקס האבוק, ולזכות באליפות הליגה.

 
סגור