ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע התשיעי! - יום שני, 14.03.16

140 אוהדים נלהבים מילאו את אולם מבוזה לכבוד המופע התשיעי של הליגה!

במסגרת ההגרלה המסורתית לכרטיסים למופע הבא שהתקיימה לפני המופע, הציג מנכ"ל הליגה, מר איתן לוי, את כוכבת הרשת חן טל. לדאבונו של לוי, מי שהפציע במקומה היה חנניה טל, שלקח על עצמו לערוך את ההגרלה.

עוד לפני שניתן היה להתחיל במופע, הנמר הלבן החליט להפריע ולדרוש קרב על האליפות במופע העשירי של הליגה. עוד לפני שיכל לקבל תשובה ממנכ"ל הליגה, הנמר השחור יצא וטען שגם לו מגיע קרב על האליפות. המנכ"ל החליט לתת להם הזדמנות להרוויח את הקרב – וקבע קרב "הטוען לכתר" בין צמד הנמרים להמשך הערב!

המופע התשיעי התחיל רשמית, במה שאמור היה להיות קרב זוגות חוזר מהמופע הקודם, בין ריקסון רואס וטל בר-און ובין הקנדי קראשרז. הקראשרז יצאו אל הזירה וטענו כי שי קראשר אכל אוזני המן מקולקלות (שאת חלקן הם חילקו לקהל), ולכן אינו כשיר להתאבק. מנכ"ל הליגה קבע שעקב כך, קנדי בולדר ייאבק מול ריקסון רואס בקרב הפותח. לאחר התערבות של שי קראשר בקרב, כאשר ביצע RKO לריקסון מאחורי גבו של השופט, ניצח קנדי בולדר. מנכ"ל הליגה, שהבין ששי קראשר היה בעצם כשיר, קבע מיידית ששי קראשר יתמודד מול טל בר-און, שניצח אותו תוך פחות מחצי דקה.

"כואבת לי הבטן" - שי קראשר. צילום: אלון לוין
הנמר הלבן מפגין יכולות. צילום: אלון לוין

 

הקרב השלישי של הערב היה קרב זוגות, בין קרונוס הברברי, והרכש החדש של סוכנות המתאבקים סטייל – אודי פיטנס, לבין דה-שאנל ועמוד האש. לאחר קרב מותח במיוחד וצמוד במיוחד, היכה אודי פיטנס את דה-שאנל עם קפיץ מאחורי גבו של השופט, והצליח לנצח בקרב. לאחר שניסה עמוד האש לעזור לדה-שאנל, הותקף עמוד האש לפתע על ידי סייקו די הענק.

הקרב הרביעי של הערב היה קרב "הטוען לכתר", בין הנמר הלבן לנמר השחור. לאחר קרב מותח במיוחד, הצליח הנמר השחור לגבור על הלבן לאחר פאואר-בומב אימתני, והוא זה שיתמודד מול אלוף הליגה במופע העשירי!

רגע לפני תחילת הקרב המרכזי, החל הקהל לשיר "יום הולדת שמח" למנחת מופעי הליגה, דאני לי זיסר, שחגגה את יום הולדתה. שופטי הליגה, הדר הורביץ וגיא לנץ, הגיעו לזירה עם מתנה מהליגה בשביל דאני לי. לחגיגות הפריע גיא שקד השחצן, שלקח את המתנה והעיף אותה מחוץ לזירה. לפתע הופיע הסיני, שהצליח, לאחר בעיטת פלה מרשימה, להעיף את גיא שקד מהזירה.

הקרב המרכזי של הערב, קרב האליפות, היה קרב משולש ללא חוקים בין האלוף המכהן – "הזאב הבודד" מקס האבוק, לבין האייסמן ושרון פלטי. לקראת סיום הקרב, הוציא האייסמן מתחת לזירה את השולחן שלא נשבר במופע השביעי, והניח אותו בפינה במטרה להטיח בו את מקס האבוק. לאחר שדחף את השופט הדר הורביץ, ניסה האייסמן להעיף את האבוק על השולחן. האבוק הצליח להפוך את התרגיל, וביצע ספיר שהעביר את האייסמן דרך השולחן, לתשואות הקהל! מיד לאחר מכן ניסה שרון פלטי לחבוט באלוף עם כסא, אך האבוק הצליח להתחמק ובסופו של דבר הצמיד את פלטי ל-3 ושמר על התואר.

האבוק מוכן להגן על התואר. צילום: אלון לוין
סגור