ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע השמיני! - יום שני, 14.12.15

כ-160 אוהדים להוטים ונרגשים מילאו את אולם מבוזה לכבוד המופע השמיני והגדול של הליגה. כ-100 מתוכם השתתפו בהגרלה על זוג כרטיסים חינם בתחילת המופע כאשר איתן "הבוס" לוי קיים את ההגרלה הגדולה.

את הערב פתח אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית, מקס האבוק. דאני-לי בירכה את האבוק על כך שהצליח לשמור על תארו במופע הקודם ושאלה את האלוף הצעיר על הסיום של המופע השביעי ומצבו של האייסמן. האבוק הודה לה וסיפר שהאייסמן לא יהיה הערב במופע מאחר והוא עדיין מחלים מפציעותיו במופע הקודם ושלח איחולי החלמה. שרון "הבריון" פלטי, הטוען לכתר, קטע את דבריו של האלוף, נכנס אל הזירה ולעג לו. פלטי אמר שהאבוק לא ראוי להיות אלוף ושהוא חלש ופתטי.

בקרב הראשון של הערב הקנדי קראשרס יצאו אל הזירה כשמלווה אותם "המיני קנדי" להתמודד מול הענק טל בר-און וריקסון רואס בקרב זוגות. במאבק קלאסי בין הזוגות, הצליחו הקנדי קראשרס לגנוב את הניצחון כששי קראשר ומיני קנדי תפסו את רגליו של בר-און מאחורי גבו של השופט בזמן שקנדי בולדר מצמיד את כתפיו לשלוש.

טל בר-און בזירה מול שי קראשר. צילום: אלון לוין
תומר שלום. צילום: אלון לוין
הנמרים מנצחים בקרב. צילום: אלון לוין

תומר שלום, המתאבק הישראלי הקנדי עשה את דרכו הארוכה מטורנטו היישר לליגת ההיאבקות הישראלית. תומר לקח את המיקרופון וסיפר שהתאבק בכל העולם אך למרות הכל יש מקום אחד שהוא ממש מתרגש להיות בו וזה – בכל מקום אחר חוץ ממבוזה. תומר המשיך להקניט את הקהל ואמר שהוא לא מתכוון להתאבק מול הקהל של מבוזה. גיבור העל, עמוד האש, לא יכל להביט מהצד על העוול שנגרם לקהל ויצא אל הזירה והפתיע אותו. בקרב שרבים החשיבו לקרב הערב הצליח עמוד האש להביס את תומר שלום שברח לאחר הפסדו בחזרה אל מאחורי הקלעים.

קרונוס הברברי יצא אל הזירה מלווה בסוכנו, מנהל "סוכנות מתאבקים סטייל"(ס.מ.ס), דה סטייל. דה סטייל הציב אתגר פתוח לכל מי שחושב שיש לו את הכוח להתמודד מול המפלצת הדורסנית. להפתעת הקהל, לא אחר מדה שאנל יצא אל הזירה. שאנל אשר רק לפני שבוע תרם את כל שיערו השופע למען חולי סרטן, הפתיע את כולם כשביקש להצטרף לסוכנות. צמד הנמרים יצאו מיד לאחר מכן ואמרו לשאנל שהוא לא צריך להצטרף לסוכנות, שהוא כוכב גדול בפני עצמו ושהצטרפותו לסוכנות תגרום לו להיות "עוד בובה על חוט" בידיו של דה סטייל, בדיוק כמו קרונוס. מיד לאחר מכן התפתח קרב זוגות מקפיץ ומותח שבסופו הצליחו הנמרים להשיג את הניצחון על שאנל. דה סטייל, שלא אהב את ההפסד ברזומה של הסוכנות, שילח את קרונוס בדה שאנל שהתעלל בו עד שבקושי יכל ללכת ונותר קירח מכאן ומכאן.

"גורו הכושר" אודי פיטנס יצא אל הזירה וטען שבזמן שהתאמן כל החג בחדר הכושר, כל הקהל היה עסוק בלאכול לביבות וסופגניות מטוגנות. פיטנס הציע אימון כושר אישי חינם לבר המזל שייבחר. פיטנס העלה נער אל הזירה ולאחר שהציק לו, ביקש ממנו לבצע 10 שכיבות שמיכה. לקראת סופן, הפריע פיטנס לנער וצעק עליו שהוא לא בכושר וזרק אותו מהזירה. אודי פיטנס לא וויתר ושאל אם יש מישהו שחושב שהוא מספיק בכושר בשביל להתאמן איתו. אז יצא הסיני המסתורי, שעמד בכל מה שפיטנס נתן ואף התעלה עליו. פיטנס התעצבן ולא נשאר חייב, תקף את הסיני והותיר אותו על המזרון לאחר ששתל אותו עם DDT.

הקרב המרכזי של הערב על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית הפגיש בין האלוף הצעיר, "הזאב הבודד" מקס האבוק לבין המתאבק הותיק שרון "הבריון" פלטי. הקרב החל בהחלפת מהלומות והתלהט עוד יותר בהמשך. הקרב הגיע לשיאו כאשר לפתע הגיח האייסמן מן הקהל כשהוא מצוייד בכיסא והמון זעם בעיניים. האייסמן החל להתפרע ותקף בעזרת הכיסא את הטוען לכתר ואת האלוף. שופט הקרב, גיא, הזדרז לסיים את הקרב ללא הכרעה וכשניסה לעצור את האייסמן הותקף גם הוא. מיד לאחר מכן הותקף גם השופט הדר והחובש שניסה לבדוק את מצבם של המותקפים. אייסמן המשיך לתקוף באכזריות את האלוף ומיד לאחר מכן, לקח את חגורת האליפות והצהיר על כוונותיו – הוא רוצה אותה בחזרה.

האייסמן במסע הרס. צילום: אלון לוין
סגור