ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע השביעי! - יום שני, 12.10.15

המופע נפתח בהגרלה הגדולה של הקרב המרובע שבה ארבעה מתוך 150 האנשים שהגיעו לקהל ומילאו את האולם עד אפס מקום, בחרו את ארבעת המתאבקים שיעלו לקרב הפתיחה.

בזה אחר זה עלו הנמר הלבן, שרון פלטי, הנמר השחור ושאנל שהוכיחו שכל אחד מהם ראוי להתמודד על חגורת האליפות. בסיום הקרב, שרון פלטי, חבר היכל התהילה של ליגת ההיאבקות הישראלית, הצליח להכניע את הנמר השחור והבטיח את מקומו בקרב האליפות במופע הבא.

בקרב השני של הערב זכינו לראות בהופעת בכורה עולמית את גיבור העל הישראלי הראשון, "עמוד האש!". עמוד האש הגיע על מנת לשמור על הסדר ולטפל ברעים, הראשון היה אודי פיטנס שלאחר הקרב טען שכלל לא היה מוכן לקרב ובסך הכל עלה לזירה כדי להעביר לקהל שיעור כושר קצר.

בקרב השלישי גיא שקד והקנדי קראשרס הציבו אתגר לא פשוט לריקסון וטל בר-און כאשר שלושת המתאבקים השחצנים התמודדו מול הענק ומאמנו. למרות האתגר הקשה, הצליחו ריקסון ובר-און לגבור על השלושה וניצחו בקרב.

קרב מרובע, כל אחד לעצמו. צילום: יניב וולדמן
השולחן שלא נשבר. צילום: יניב וולדמן

דה סטייל יצא אל הקהל, הודיע שהעובדה שפרש מקרבות ההיאבקות אינה מפריעה לו להעביר את היידע הרב שצבר בעשר שנות הקריירה שלו, לקחת מתאבקים ולהפוך אותם לאלופים. דה סטייל הכריז כי שערי "סוכנות מתאבקים סטייל"(ס.מ.ס) פתוחה. מיד לאחר מכן, הכריז דה סטייל על המתאבק הראשון תחת ניהולו – קרונוס. דה סטייל הציב אתגר פתוח לכל מתאבק שיעז להתמודד מול המפלצת האימתנית. את האתגר קיבל לא פחות מהסיני שהדהים את הקהל ביכולות האקרובטיות שלו, אך זריזותו של הסיני לא הספיקה והוא הובס ע"י קרונוס עם ספיר קטלני.

הערב הגיע לשיאו כאשר האלוף, מקס האבוק, פגש את האייסמן בקרב שולחן מותח ואינטנסיבי בו ניסה האייסמן להשיב אל חיקו את אליפות הליגה. אחרי קרב קשה ולאחר מספר ניסיונות של שני המתמודדים להטיח אחד את השני על השולחן, הצליח סופסוף האבוק להטיח את האייסמן על השולחן אך לרוע מזלו, לא הצליח לשבור את השולחן. האבוק ניסה מספר פעמים אך השולחן העיקש נשאר בשלו בעוד שהאייסמן איבד את הכרתו. הקרב הופסק לאחר שהשופטים סימנו כי האייסמן אינו יכול להמשיך את הקרב. לאחר האירוע האייסמן פונה לבית החולים להמשך בדיקות ואנו נמשיך לעקוב ולעדכן על מצבו הרפואי.

סגור