ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע השישי! - יום שני, 17.08.15

כ-190 אוהדים הגיעו בשיא גל החום, אל האולם מבוזה הקטן ולמרות החום הכבד ששרר במקום, שאגו, עודדו, נהנו ונשארו עד סוף המופע!

הערב נפתח, כאשר נפגשו הטוען לכתר, מקס האבוק, ואלוף הליגה, האייסמן, לחתימת חוזה בזירה שהסתיימה בצורה כואבת לטוען לכתר כאשר האייסמן הטיח אותו על השולחן וגרם לפציעתו.

בקרב הפותח, טל בר-און הענק שעושה את צעדיו הראשונים בזירה, הצליח לנצח את גורו הכושר – אודי פיטנס ומראה שיפור משמעותי בזירה בעזרת הדרכתו הצמודה של המנטור – ריקסון.

עם ניצחונו של טל והחגיגה בזירה עם המנטור שלו, נכנס לזירה ענק נוסף לקרב אחד על אחד עם ריקסון, אך בסיום הקרב, ריקסון המנוסה הבין שלעצור את סייקו די הענק המפלצתי, זו משימה לא פשוטה בכלל.

ניסה הכל - ריקסון. צילום: אלון לוין
הוואי אלן בהיכל התהילה. צילום: אלון לוין

בקרב הזוגות פגשו הקנדי קראשרס את קן קרביס ושרון פלטי, הקרב היה בעל חשיבות עליונה לקן קרביס, שעוזב את ישראל וחוזר לארה"ב, אך הניצחון לא היה הפעם בהישג ידו של קרביס, שחטף השפלה נוספת משותפו לקרב, שרון פלטי, שתקף אותו באכזריות כנקמה על ההפסד הצורם.

מיד לאחר כניסתו של הוואי אלן, המאמן האגדי והמתאבק הישראלי הטוב בעולם להיכל התהילה של ליגת ההיאבקות הישראלית, הופיע דה שאנל שטען שהוא הכוכב האמיתי של ההיאבקות הישראלית, בקרב בין השניים שנקבע בזירה ע"י הבוס איתן לוי, למד דה שאנל בדרך הקשה מדוע הוואי אלן הוא המתאבק הישראלי הטוב בעולם.

עמית אורן, המתאבק הצעיר מהאקדמיה שערך את הופעת בכורתו, התמודד מול הנמר הלבן ניסה בכל כוחו לנצח, אך בסיום הקרב הצמוד, חוסר נסיונו של עמית בזירת ההיאבקות שהתמודד מול המתאבק המהיר ביותר בליגה, הוביל לניצחונו של הנמר הלבן.

בקרב המרכזי הראשון של הערב, קריירה נגד קריירה, דה סטייל נגד הנמר השחור ללא פסילות ועל כל הקופה!
הקרב שיצא מגבולות הזירה והגיע לכל פינה באולם מבוזה, שם סוף ליריבות של 5 שנים בין שני המתאבקים, כאשר הנמר השחור הצליח להצמיד את כתפיו של דה סטייל למזרן לספירת 3.

ובקרב המרכזי השני של הערב, קרב האליפות שהפגיש בין האייסמן הבלתי מנוצח והזאב הבודד – מקס האבוק, האנדרדוג שעד לקרב זה לא הצליח להצמיד אף מתאבק למזרן. מקס האבוק עלה פצוע לקרב לאחר שהוטח על שולחן כשעה אחת קודם לכן. 
הקרב היה צמוד ומרתק. עם נחישות אין סופית ותחת כאבים אדירים, הצליח הזאב הבודד לעשות היסטוריה ולהצמיד את האייסמן בפעם הראשונה מזה שנתיים וחצי, ולהפוך לאלוף החדש של ליגת ההיאבקות הישראלית לקול שאגת הקהל שהתפוצץ באולם.

הקרב האחרון של דה סטייל. צילום: אלון לוין
האלוף החדש, מקס האבוק. צילום: אלון לוין
סגור