ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע החמישי! - יום שני, 01.06.15

המופע החמישי של ליגת ההיאבקות הישראלית, IWL5, באולם מבוזה כאשר 110 מעריצי היאבקות ותומכים אדוקים פקדו את האולם, שאגו, עודדו ועשו המון שמח!

המופע נפתח בקרב זוגות טעון בין צמד הנמרים לדה סטייל וקרונוס הברברי. הנמר השחור שחיפש לאורך הקרב לנקום בדה סטייל, הוצמד לאחר שדה סטייל הכניס לו מכה מתחת לחגורה כשהשופט לא ראה והצמידו ל-3. לאחר הקרב תקף דה סטייל את הנמר השחור פעם נוספת עם הקביים המופרסמות שלו מה שגרם לשופט, גיא, לשנות את תוצאת הקרב ולפיכך צמד הנמרים ניצחו בפסילה. דה סטייל הבטיח שבמופע הבא, IWL6, הוא והנמר השחור ייפגשו לקרב האחרון ביניהם שיחתום את יריבותם.

אוהדי ליגת ההיאבקות הישראלית זכו לראות מתאבק ישראלי נוסף שעשה את הופעת הבכורה שלו בליגה, אודי פיטנס, מאמן הכושר השרירי, שהתמודד מול ריקסון רואס, המתאבק המנוסה ששב ארצה לאחר סיבוב הופעות בצפון אמריקה. אודי פיטנס, שהתעניין יותר בהצגת גופו השרירי לקהל הרחב, למד בדרך הקשה שאת ריקסון המנוסה חייבים לקחת ברצינות או לשלם את מחיר ההפסד.

ריקסון מצמיד לניצחון. צילום: אלון לוין
קרב הענקים. צילום: אלון לוין
האבוק וקרביס סוגרים על האייסמן. צילום: אלון לוין

גיא וגילעד, תלמידי אקדמיית הליגה, יצאו לזירה וציינו כי הם חתמו שנה שלמה באקדמיית הליגה ושהערב סוף סוף יתמודדו בקרב. קנדי בולדר ושי קראשר, הקנדי קראשרס, יצאו לזירה, צחקו על תלמידי האקדמיה וניסו לסכסך ביניהם. במהלך הקרב הצליחו גיא וגילעד להפתיע את הקנדי קראשרס שלא העריכו נכון את התלמידים. גיא הצליח לבסוף לפגוע בשי קראשר בתרגיל הסיום שלו ה"נייס גיא" וכמעט הצליח לנצח את הקרב אך שקנדי בולדר הפיל את גילעד על גיא וגרם לשופט לשבור את הספירה. גיא שלא הבין מה קרה האשים את גילעד בעוד שהם לא שמים לב, הצליח שי קראשר לגלגל את גיא להצמדה ל-3. לאחר שהקנדי קראשרס חגגו את נצחונם, גילעד ניסה לפייס את גיא, כשחשב שהוא הצליח – גיא תקף אותו והפנה לו את גבו.

בקרב הענקים של הערב נפגשו סייקו די ובר-און, ראש הצוות לשעבר. בר-און היווה אתגר ראוי לסייקו די אך לבסוף נפל קרבן לצ'וק סלאם האימתני. מיד לאחר ניצחונו, סייקו די תקף את בר-און שעדיין לא התאושש, כשלעזרתו יצא ריקסון וביחד העיפו את סייקו מהזירה.

הקרב המרכזי של הערב, הקרב המשולש על חגורת האליפות של ליגת ההיאבקות הישראלית, הפגיש בין האייסמן, קן קרביס ומקס האבוק. שלושת המתמודדים הוכיחו לצופים שכל אחד מהם עשוי מחומר של אלופים, אך בסיום הקרב, היה זה שוב האייסמן, שלאורך כל הדרך אמר שיעשה הכל כדי להיות אלוף, שניצח את הקרב כאשר הצמיד את קן קרביס.

סגור