ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע הרביעי! - יום שני, 04.05.15

המופע הרביעי של ליגת ההיאבקות הישראלית באולם נערך באולם מבוזה לעיני קהל סולד-אאוט של כ-150 מעריצים נלהבים, בכל הגילאים, שלא הפסיקו לצעוק ולעודד את המתאבקים האהובים עליהם!

בתחילת המופע התווכחו ה"אמריקן אולסטאר" קן קרביס, הקנדי קראשרס("קנדי" בולדר ושי "קראשר") ומקס האבוק למי שייכת הזכות להתמודד על האליפות. הויכוח הפך לקטטה בזירה שהובילה את יו"ר הליגה, מר איתן לוי, להכריז על קרב זוגות הטוענים לכתר בין קרביס והאבוק לקנדי קראשרס כאשר המנצחים בקרב יתמודדו נגד האלוף במופע IWL5.

הקרב ללא הפסילות שנקבע בין הנמר השחור לדה סטייל לא התקיים לאחר שדה סטייל יצא לזירה עם אישור רפואי מפוקפק המאשר לו לא להתאבק במופע, במקום הביא דה סטייל את המתאבק "הסיני", שהפתיע את הקהל ביכולותיו האתלטיות אך לא הצליח לשרוד כדקה מול הנמר השחור. לאחר מכן, דה סטייל הוציא את יריבו האמיתי של הנמר השחור לערב והוא קרונוס הברברי. הנמר השחור היה קרוב לניצחון אך לבסוף נתקל בספיר אווירי אימתני לאחר שניסה לקפוץ על קרונוס מהחבלים. לאחר הקרב, דה סטייל תקף את הנמר השחור עם הקביים, איתם תקף אותו לראשונה ב-IWL2, הנמר הלבן נחלץ לעזרת השחור ובעזרת כיסא הבריח את קרונוס ודה סטייל.

קרונוס הברברי נגד הנמר השחור. צילום: אלון לוין
האבוק וקרביס מנצחים והופכים לטוענים לכתר. צילום: אלון לוין
האייסמן שומר על האליפות מול הנמר הלבן. צילום: אלון לוין.

גיא וגילעד, תלמידי אקדמיית הליגה, קראו תיגר על סייקו די זכר לאירועי המופע הקודם, בו האחרון תקף אותם באכזריות והרס להם את קרב הבכורה. סייקו די הגיח משום מקום ותקף בשנית את שני הצעירים. להפתעת הקהל נחלץ לעזרתם איש הצוות טל בר-און המתנשא לגובה 1.95 מטר שהצליח להבריח את סייקו די ואף איתגר אותו לקרב במופע IWL5. בקרב שגנב את ההצגה הצליחו קן קרביס ומקס האבוק לגבור על הקנדי קראשרס והפכו יחד לטוענים לאליפות ה-IWL.

ריקסון רואס הביס את דה שאנל והוכיח שמחנה אימונים אצל מתאבק WWE/WCW/ECW לשעבר, לאנס סטורם, השתלם והוא נראה טוב מאי פעם.

בקרב המרכזי של הערב, האלוף, האייסמן, הגן על תארו בהצלחה כנגד הטוען לאליפות, הנמר הלבן, לאחר קרב ארוך וקשה כאשר בסופו הגיע קרונוס הברברי ופגע בנמר הלבן עם הספיר האימתני ללא ידיעת השופט. האייסמן ניצל את ההזדמנות והצמיד את הנמר הלבן לאחר אייסברייקר.

לאחר הקרב יצאו לזירה הטוענים החדשים לתואר, קן קרביס ומקס האבוק, ונעמדו מול האלוף כאשר האבוק פגע עם בעיטה בפניו של חברו, קרביס, ולאחר מכן חטף אייסברייקר מהאייסמן.

סגור