ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע השלישי! - יום שני, 17.11.14

המופע השלישי של ליגת ההיאבקות הישראלית נפתח בסערה, "דה סטייל" שתקף את הנמר השחור במופע הקודם עלה לזירה והסביר מדוע בדיוק הוא תקף את הנמר השחור וגרם לו להפסיד בקרב על תואר האליפות. את דבריו של דה סטייל קטע המנכ"ל היו"ר והבעלים של ליגת ההיאבקות הישראלית, כאשר עלה לזירה וחשף את תוצאות הסקר האינטאקטיבי שבו הקהל בחר את המתאבק שיתמודד מול האייסמן על התואר. המתאבק שזכה בסקר, קן קרביס, עלה לזירה והודה לקהל על הבחירה בו.

המופע התחיל בסיבוב הראשון של טורניר "הטוען לכתר" טורניר שהמנצח בו יתמודד על התואר נגד האלוף במופע IWL4!

הקרב הראשון נערך בין הנמר לבן ובין שי "שקט" בלנקו (מלווה בעידן "אמייזינג" בולדר), הנמר הלבן הצליח לנצח את בלנקו לאחר שעידן בולדר הורחק מאולם ע"י השופט.

בקרב השני התמודד קרונוס הברברי מול שאנל. מול כוחו העצום של קרונוס, לשאנל החלקלק לא היה סיכוי רב ותוך דקות ספורות קרונוס הצליח לפגוע עם ה"ספיר" והוכרז כמנצח.

בולדר משחק בקנדי קראש. צילום: אלון לוין
הצוות מפריד בין הנמר השחור לדה סטייל. צילום: אלון לוין

הקרב השלישי הפגיש בין המתאבק הוותיק של הליגה, עידן "אמייזינג" בולדר (מלווה בשי בלנקו) לבין המתאבק הצעיר של הליגה, הכוכב העולה מקס האבוק. הקרב היה שקול עד אשר שי בלנקו הצליח להסיח את דעתו של מקס האבוק וגרם לו להפסיד בקרב.

הקרב הרביעי אשר נקבע מראש בין דה סטייל לבין הנמר השחור יצא מכלל שליטה כאשר הנמר השחור קפץ על דה סטייל לפני תחילת הקרב, לאחר דקות ארוכות של מאבק השופט הכריז על פסילה כפולה אך שני המתאבקים עדיין לא ויתרו מה שגרם לאנשי הצוות להיכנס לזירה ולהפריד בין השניים.
כתוצאה מהקרב הזה, קרונוס הברברי עבר ישירות אל גמר הטורניר.

הקרב החמישי של הערב והקרב היחיד בחצי הגמר של טורניר "הטוען לכתר" הפגיש בין המנצחים בסיבוב הקודם, הנמר הלבן ועידן "אמייזינג" בולדר ששוב הגיע מלווה בשי "שקט" בלנקו שניסה להשתיק את הקהל, מיד אחריהם יצא מקס האבוק והתחיל לעשות רעש על מנת לנקום בבלנקו שגרם לו להפסיד בקרב נגד "אמייזינג" בולדר, המרוויח העיקרי היה הנמר הלבן שניצל את הרגע והצמיד את עידן בולדר בהצמדה מהירה ומפתיעה, מיד לאחר הקרב תקפו שי בלנקו ועידן בולדר את הנמר הלבן והבטיחו לנקום גם במקס האבוק.

בקרב השישי, איתן, הבעלים של ליגת ההיאבקות הישראלית, הציג שני מתאבקים ישראלים חדשים אשר מתאמנים באקדמיית ההיאבקות. לשני המתאבקים הצעירים, גלעד וגיא נקבע קרב ראשון. אך מיד בתחילת הקרב, האורות כבו וסייקו די, המפלצת האימתנית, עשה את דרכו לזירה ופשוט דרס את שני המתאבקים הצעירים, סייקו גם לא חסך את נחת זרועו משופט הקרב, שלמה.

האירוע המרכזי הראשון של הערב הפגיש בין אלוף הליגה, בן "האייסמן" רוזין לבין זוכה הסקר וחביב הקהל, קן קרביס. קרב צמוד בין שני מתמודדים מעולים, ללא ספק הוכיח שקן קרביס היה בחירה טובה של הקהל, אך רגע אחד של חוסר תשומת לב גרם למתאבק האמריקאי הצעיר להפסיד את הקרב ושוב האייסמן מסמן עוד הגנה מוצלחת על התואר.

האירוע המרכזי השני של הערב היה גמר טורניר "הטוען לכתר", כאשר המנצח בקרב זה יעלה ויתמודד נגד האלוף (האייסמן) ב-IWL4, המופע הרביעי של ליגת ההיאבקות הישראלית. 
ראשון יצא לזירה קרונוס הברברי במטרה אחת, להרוס את יריבו, הנמר הלבן, שיצא ועדיין הראה את תוצאות התקיפה האכזרית שעבר רק מספר דקות קודם לכן ע"י שי "שקט" בלנקו ועידן "אמייזינג" בולדר. 
קרונוס הברברי הוכיח שאין לו רחמים ורק דבר אחד מעניין אותו וזה הניצחון, אך טעות של קרונוס גרמה לו לפציעה בכתפו, הנמר הלבן שזיהה את ההזדמנות לא פיספס וניצל אותה ולאחר קרב מפרך, שלישי במספר באותו הערב, הצליח הנמר הלבן להבטיח את מקומו במופע IWL4 בקרב על האליפות.

 
בעיטת מספריים של קרביס. צילום: אלון לוין
הנמר הלבן לא מוותר. צילום: אלון לוין
סגור