ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע השני! - יום שני, 13.10.14

לאחר עבודה ארוכה, ב-13.10.14 סוף סוף זה קרה, הפקה עצמאית ראשונה של ליגת ההיאבקות הישראלית, המופע השני של ה-IWL באולם מבוזה, רחובות! ב-18:45 נפתחו דלתות האולם שהתמלא עד אפס מקום ב-150 אוהדים משולהבים. מנחת אירועי ה-IWL דאני-לי זיסר עלתה לזירה ונתנה את אות הפתיחה למופע.

האלוף המכהן, האייסמן, יצא את הזירה, סיפר על שירות המילואים הקשה בעזה ואמר לקהל שהערב הוא ייקח חופש על כך. מנכ"ל, יו"ר והבעלים של ליגת ההיאבקות הישראלית, מר איתן לוי יצא וקבע לאייסמן קרב בהמשך והערב שיריבו יהיה הנמר השחור והקרב הוא על האליפות!

בקרב הפתיחה המרהיב של הערב התמודד "האמריקן אול-סטאר" קן קרביס נגד שי בלנקו שניסה שוב ושוב להשתיק את הקהל ללא הצלחה. אחרי קרב מהיר ומותח, ניצח קן קרביס ע"י פרוג ספלאש אימתני מהחבל העליון.

הקהל מוכן. צילום: נופר רטיג
חברי היכל התהילה הראשונים. צילום: נופר רטיג

הנהלת הליגה החליטה להעניק שלוש תעודות הערכה לאנשים שפיתחו וקידמו את ענף ההיאבקות המקצועית בארץ. אלון לוין, יוסי השור ושרון הבריון פלטי. יוסי ושרון עלו לזירה ואמרו תודה לקול תשואות הקהל ומיד החליטו השניים לקיים בינהם עוד קרב אחד! לאחר קרב מתיש וקשה, הייתה ידו של שרון פלטי על העליונה.

הקרב הבא הפגיש בין קרונוס הברברי לבין מקס האבוק העיקש שניסה בכל כוחו לנצח, אך לרוע מזלו לא עמד ב"ספיר" הקטלני והובס.

בהמשך הערב נפגשו הנמר הלבן ודה שאנל לקרב אווירי ומהפנט, שני המתמודדים הרשימו את הקהל בתרגילים אוויריים ואקרובטיים, שלבסוף ניצח הנמר הלבן.

המתאבק הוותיק והמוערך דה סטייל עלה כדי להיפרד מהזירה בפעם האחרונה, עקב פציעה חמורה שלא מאפשרת לו להמשיך. הקהל הודה והוקיר את דה סטייל אשר ירד לשבת איתם להמשך צפייה במופע.

הקרב המרכזי של הערב, על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית נפתח בכניסה אנרגטית ומרשימה של הנמר השחור לקול תשואות הקהל שלא הפסיק לעודד אותו לרגע. מולו עלה האלוף המכהן, אייסמן שהקפיד להמשיך לזלזל בקהל ויריבו. לאחר קרב מתיש ואמוציונלי שבמהלכו הנמר השחור היה קרוב לניצחון מספר פעמים. העקשנות והדבקות במשימה של אייסמן לא איפשרו לנמר השחור לנצח, ולאחר התערבות מפתיעה של דה סטייל אשר תקף את הנמר השחור, ניצל אייסמן את הרגע, וניצח ע"י "אייס-ברייקר" קטלני ובכך שמר על התואר. קולות הבוז הרבים של הקהל לא הפריעו לאייסמן לחגוג את ניצחונו ולהראות לכולם שהוא עדיין האלוף.

מיד לאחר סיום הקרב, כאשר הנמר השחור בשארית כוחותיו מנסה לקום, נכנס דה סטייל לזירה והחל לתקוף באכזריות רבה, ואף השתמש בקביים ככלי נשק ותקף ללא רחמים. מר איתן לוי הגיע בסערה את הזירה עם צוות האבטחה שהפסיקו את התקיפה האכזרית וסייעו לנמר השחור בחזרה אל חדר ההלבשה לאחר שלא יכל לעשות זאת בכוחות עצמו. ליגת ההיאבקות הישראלית תוציא הודעה מסודרת לגבי המשך עתידו של דה סטייל בעקבות התקרית.

האייסמן רגע לפני הקרב. צילום: נופר רטיג
דה סטייל מורחק לאחר שתקף את הנמר השחור. צילום: נופר רטיג
סגור