ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע הראשון! - יום רביעי, 08.05.13

מופע הפתיחה של ליגת ההיאבקות הישראלית נערך ב-08.05.13 באולפני מימד ברמת החייל בת"א. מופע הפתיחה שולב ביחד עם צילומי פרק מיוחד של תוכנית הריאליטי "היפה והחנון" שבו החנונים נאלצו להיכנס לזירה ביחד עם מתאבקי ליגת ההיאבקות הישראלית.

הקרב הפותח של הערב היה קרב זוגות בין צמד הנמרים לבין קרונוס ודה סטייל. צמד הנמרים התזזיתיים הפגינו יכולות מרשימות מול קרונוס האימתני ודה סטייל השחצן, הקרב הסתיים לאחר שקרונוס פספס ופגע בדה סטייל עם תרגיל הסיום שלו, הספיר, שאיפשר לנמר השחור להצמיד את דה סטייל ולנצח בקרב הראשון שנערך בליגת ההיאבקות הישראלית.

בקרב השני של הערב לקחו חלק בן "האייסמן" רוזין וה"אמריקן אולסטאר" קן קרביס, קרב קצר ואינטנסיבי שבו ניצח אייסמן הותיק והוכיח לקן קרביס שיש לו עוד הרבה מה ללמוד.

הקרב השלישי של הערב היה קרב משולש בהשתתפות לוחם ה-MMA ריקסון רואס, שי בלנקו ושאנל. קרב קצבי ומלא אקשן ממש עד לרגע הסיום שבו שי בלנקו הצליח לנצל את הרגע והצמיד את רואס לספירת 3.

קרב הדחות מרובה משתתפים: הקרב האחרון של הערב, בו לקחו חלק 15 ממתאבקי הליגה. לבסוף נותרו הנמר השחור ובן "האייסמן" רוזין לקרב שנמשך דקות ארוכות ומותחות כשבסיומו הצליח האייסמן לבצע את "האייסברייקר", לנצח בקרב ובכך הפך לאלוף הראשון של "ליגת ההיאבקות הישראלית".

סגור