ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-15! - יום חמישי, 24.08.17

כ-130 אוהדים נלהבים במיוחד הגיעו לאולם "מבוזה" בפתח תקווה, למרות החום הכבד, עם אנרגיות מטורפות, למופע ה-15 של ליגת ההיאבקות הישראלית.

הערב התחיל חם במיוחד – כשריקסון רואס, שחזר מסבב קרבות היאבקות בלוס אנג'לס, התמודד מול המתאבק הצעיר יובל גולדשמיט. הקרב היה מותח וכלל מהלכים אויריים ואקרובטיים משני הצדדים, אך לבסוף הצליח ריקסון הותיק להביס את יובל.

מיד בתום הקרב יצא אל הזירה גיא שקד השחצן. גיא זלזל ביובל, וקרא לריקסון להתמודד נגדו בקרב באותו הרגע. ריקסון, שלא נשאר חייב, הגן על יובל והודיע לגיא שקד שאם הוא כל כך רוצה קרב – יש לו מתמודד בדיוק בשבילו – טל בר-און. טל, שחזר אל הליגה מאקדמיית ההיאבקות של הדאדליז – ניצח את גיא שקד והשתיק אותו, לתשואות הקהל.

טל בר-און נגד גיא שקד. צילום: אלון לוין
לילו עם ברכיה בריצה. צילום: אלון לוין.

אושיית הפייסבוק חנניה טל, שהפסיד במופע הקודם ל-TRX, הגיע לזירה ודרש קרב על אליפות הליגה. אל הזירה יצא הנמר הלבן, שהודיע לו שהוא לא יתקרב בשום צורה אל האליפות, אבל הוא יכול להתמודד נגד סייקו די. סייקו די היה קרוב מאוד לחסל את חנניה, אך אל הזירה יצא הדר הורביץ, וכך התחיל הקרב השלישי של הערב – בין הדר לסייקו – שבסופו יתרון הגדול והכוח של סייקו גברו על הנחישות של הדר – והוא ניצח את המתמודד הצעיר.

לקולות בוז צורמים, יצא אל הזירה "האמריקן אולסטאר" – קן קרביס. להפתעתו של קרביס, הגיע לזירה ליאור "לילו" ליבמן, שערך את הופעת הבכורה שלו בליגת ההיאבקות הישראלית. בין השניים התפתח במהרה קרב תחרותי במיוחד, שבסופו הצליח ליבמן להביס את קרביס.

כפי שהבטיח דה סטייל, נערכה במופע "ועדת משמעת" לחברי סוכנות המתאבקים סטייל, עקב ההפסדים הרבים אותם ספגה הסוכנות במופעים האחרונים. סטייל הציג את החבר החדש בסוכנות – אלוף הליגה הראשון – בן "האייסמן" רוזין. דה סטייל הודיע לחברי הסוכנות ולקהל ש"מישהו אחד נכנס, מישהו אחר יוצא" – ואז תקפו האייסמן ואודי פיטנס את קרונוס באכזריות. הסוכנות החדשה לא יצאה מהזירה לפני שדה סטייל סטר לקרונוס והשאיר אותו מושפל ונבגד, לבד בזירה.

הקרב המרכזי של הערב היה קרב זוגות על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית, בין הנמרים לבין הקנדי קראשרס, כאשר אם מישהו מהקנדי קראשרס מנצחים, שי קראשר זוכה באליפות הליגה.
כאשר יצאו הנמרים ביחד עם סייקו די אל הזירה, הודיע להם השופט כי אינו מוכן שהקרב יהפוך לקרב של 3 נגד 2, והעיף את סייקו מהזירה. הקרב התחמם מהר, כששני הצמדים מטיחים ומעיפים אחד השני בכל רחבי "מבוזה". לאחר קרב ארוך ומותח, הצליח שי קראשר לפגוע בנמר השחור עם SKO ולהצמידו לספירה ל-3. היה נראה ששי קראשר הוא אלוף הליגה החדש, אך עמית מגנזי, שופט הליגה שהיה מחוץ לזירה, הודיע לשופט הקרב גיא, שרגלו של הנמר השחור היתה על החבל במהלך ההצמדה. מנכ"ל הליגה נאלץ להגיע להחלטה להתחיל את הקרב מהתחלה. כאשר הקרב התחיל, ניצלו הנמרים את ההזדמנות לתקוף את הקנדי קראשרס ולהיפטר מקנדי בולדר. זה לא הספיק לנמר השחור, שפגע בשי קראשר עם SKO משלו וניצח בקרב בשביל לשמור על האליפות.
לאחר הקרב תקפו הנמרים את הקנדי קראשרס עם כסא, ונראה היה שמעבר ללסיים את הסכסוך עם הקראשרס, הנמרים רצו גם לסיים את הקריירה שלהם.

הס.מ.ס החדשים. צילום: אלון לוין
הקראשרס מבולבלים. צילום: אלון לוין
סגור