ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-16! - יום חמישי, 07.10.17:

כ-140 אוהדים נלהבים הגיעו לאולם ״מבוזה״ לחזות בטורניר שהוביל לקרב האליפות המשושה, ולקחת חלק בערב היסטורי שייזכר למשך הרבה הרבה זמן!

הערב נפתח בקרב ההעפלה הראשון – בין שי קראשר ליונתן 2.0, שלווה בחברו הטוב אביב. הניסיונות החוזרים והנשנים של אביב להתערב בקרב לטובת יונתן לא עזרו, ושי קראשר ניצח והעפיל אל קרב האליפות. לאחר הקרב, לחצו כל הצדדים ידיים ורקדו את ריקוד היונתן ביחד עם השופט.

אל הזירה יצאו הנמרים וסייקו די, להודיע לכולם שיהיה להם יתרון בקרב – כי הם יהיו שלושה והאחרים יהיו לבד. אל הזירה יצא חנניה טל, ששוב דרש קרב אליפות מול הנמר השחור. בעוד הויכוח מתלהט בזירה, יצאו חברי סוכנות המתאבקים סטייל אל הזירה. דה סטייל הודיע לכולם שמי שיהיה אלוף בסוף הערב זה אחד מחברי הסוכנות, ושחנניה טל לא מעניין אף אחד. חברי הסוכנות תקפו את חנניה, ולאחר התקיפה גזר דה סטייל חלק משערו הארוך של חנניה כאזהרה לעתיד.

קרב ההעפלה השני של הערב התקיים בין בן ״האייסמן״ רוזין ויובל גולדשמיט. במהלך הקרב ניסה יובל להשתמש במהירות שלו על מנת לנצח, אך ניסיונו הרב של אלוף הליגה הראשון הוכיחו את עצמם כיעילים יותר כשהביס את המתאבק הצעיר והעפיל לקרב האליפות בהמשך הערב.

האייסמן עם דה סטייל לאחר הניצחון. צילום: אלון לוין
הנמרהלבן פוגע בטל עם כיסא. צילום: אלון לוין

קרב ההעפלה השלישי של הערב היה בין ריקסון רואס וסייקו די. לאחר שהקרב גלש אל מחוץ לזירה, הצליח ריקסון להתחמק מסייקו די, להטיחו בעמוד הזירה, להיכנס בשניה האחרונה חזרה אל הזירה ולנצח בקרב עקב ספירת חוץ. ריקסון רואס הוא המעפיל השלישי אל קרב האליפות.

קרב ההעפלה הרביעי של הערב היה בין אודי פיטנס להדר הורביץ. לאחר רגע בו היה נראה שאודי פיטנס יהיה חבר הסוכנות השני שמעפיל אל קרב האליפות כשדה סטייל הסיח את דעתו של הדר, הגיע חנניה טל ממאחורי הקלעים ותקף את דה סטייל כנקמה על מה שעולל לו מוקדם יותר, מה שאיפשר להדר לתפוס את פיטנס בהצמדה מהירה, לנצח ולהעפיל לקרב האליפות.

קרב ההעפלה החמישי של הערב היה בין הנמר הלבן לטל בר-און. לאחר שהנמר הלבן הבין כי לא יכול להתמודד עם כוחו הרב של טל, הביא כיסא לזירה. השופט עמית ניסה למנוע את השימוש בכיסא, אך נמחץ בפינת הזירה על ידי הנמר הלבן בטעות. הנמר הלבן ניצל את העובדה שהשופט לא תיפקד, ובעט את הכיסא בפניו של טל. לאחר מכן גרר את השופט והצמיד את טל לניצחון – הנמר הלבן הוא המעפיל החמישי והאחרון לקרב האליפות.

לאחר קרבות ההעפלה, אל הזירה יצא יהורם לנדאו שלא זכה להיות בין עשרת המתאבקים שנבחרו ע"י הקהל להשתתף בקרבות ההעפלה. יהורם ביקש להודות לכל מי שהצביע לו עבור השתתפות בקרב האליפות, ואמר שהוא יודע שיום אחד הוא גם יגיע להיות בקרב אליפות. "האמריקן אולסטאר" קן קרביס וגיא שקד יצאו אל הזירה לפני שיהורם הספיק לצאת מהזירה. השניים טענו שיהורם הוא לוזר כמו כל המעריצים בקהל שלא בחרו בהם להתמודד בקרבות ההעפלה. השניים לא חיכו, ניצלו את כוחם ותקפו את לנדאו. לעזרתו נחלץ ליאור "לילו" ליבמן, מה שהוביל את מנכ״ל הליגה, מר איתן לוי, להכריז על קרב זוגות שיתקיים באותו הרגע. לאחר קרב קצבי ומהיר, גיא שקד פגע בלנדאו עם מכה מתחת לחגורה, מה שאפשר לקרביס להצמידו לניצחון.

הקרב המרכזי של הערב היה קרב משושה על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית, בין אלוף הליגה – הנמר השחור, הנמר הלבן, שי קראשר, הדר הורביץ, ריקסון רואס ובן ״האייסמן״ רוזין. תחילת הקרב היתה סוערת במיוחד, בעיקר כאשר היה נראה שהנמרים יהיו חייבים להתמודד האחד נגד השני. כאשר ניסו שני הנמרים לחסל את ריקסון, הצליח ריקסון להתחמק ולתפוס את הנמר השחור בהצמדה ל-3 לקול תשואות הקהל האדירות לנוכח סיום תקופת הנמר השחור כאלוף ליגת ההיאבקות הישראלית! הנמר השחור ההמום השתולל ולהתווכח עם השופט עד שהגיע שי קראשר ופגע בו עם ה-SKO! 
הקרב המשיך עם שיתוף פעולה של הנמר הלבן והאייסמן, במהלכו פגע האייסמן בשי קראשר עם האייס ברייקר, לאחר מכן הנמר הלבן פגע בשי עם הסוואנטון בומב והצמיד אותו. להפתעת הקהל, שי קראשר הוא המודח השני מהקרב.
המודח השלישי היה הדר הורביץ שלא הצליח לעמוד מול החיבור המסוכן שנוצר בין הנמר הלבן והאייסמן והוצמד על ידי יריבו הותיק האייסמן.
בקרב נותרו הנמר הלבן, אייסמן וריקסון רואס. נראה היה כי לריקסון רואס אין סיכוי, כאשר האייסמן והנמר הלבן התאגדו כנגדו, אך ריקסון ניצל טעות של שניהם והצליח לתפוס את הנמר הלבן לקוד ברייקר מהחבל העליון ולהצמידו – הנמר הלבן הודח מן הקרב והשאיר את ריקסון רואס ובן ״האייסמן״ רוזין להמשיך ולהתמודד על התואר.
האייסמן ניסה לנצל את תשישותו של ריקסון והטיח אותו שוב ושוב בזירה. כשניסה לפגוע בריקסון עם אייס ברייקר מהחבל העליון, הפך ריקסון את התרגיל, והצליח לפגוע בו עם הקוד ברייקר – ולנצח בקרב! ריקסון רואס – הוא האלוף החדש של ליגת ההיאבקות הישראלית!

מיד לאחר צילצול הפעמון רץ טל בר-און, שותפו וחברו הטוב של ריקסון, אל הזירה וחיבק אותו. הקהל נעמד על רגליו ולא הפסיק להריע לאלוף החדש במשך דקות ארוכות.

ליבמן מציל את יהורם לנדאו. צילום: אלון לוין
ריקסון מדיח את הנמר השחור. צילום: אלון לוין
האלוף החדש - ריקסון!. צילום: אלון לוין
סגור