ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: האחים ואן אריק במופע ה-17! - יום חמישי, 13.12.17

כ-160 אוהדים נלהבים במיוחד הגיעו לאולם "מבוזה" בפתח תקווה לצפות בכוכבים הבין לאומיים, האחים ואן אריק, מגינים על אליפות הזוגות של Imperial Wrestling Revolution נגד צמד הנמרים.

את המופע פתחו אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית החדש, ריקסון רואס ושותפו טל בר-און. ריקסון הודה לקהל על התמיכה לאורך השנים, ולשותפו טל על הגיבוי התמידי. טל אמר לריקסון שהוא תמיד שם בשבילו, גם הערב. ריקסון אמר לטל שהוא חייב להוכיח הערב שהוא יכול לנצח את סייקו די בכוחות עצמו. טל חשש מהרעיון אך השניים לבסוף לחצו ידיים. רואס יצא מהזירה לתשואות הקהל והשאיר את טל בזירה להתמודד נגד יובל גולדשמיט בקרב הפותח של הערב. יובל הזריז ניסה להשתמש במהירות ובבעיטות אכזריות לראש על מנת להפיל את טל הענק, אך טעות אחת של יובל עלתה לו בניצחון, וטל בר-און ניצח בקרב.

אל הזירה יצאו חברי סוכנות המתאבקים סטייל – דה סטייל, בן ״האייסמן״ רוזין ואודי פיטנס. דה סטייל הודיע כי לאחר מה שקרה עם חנניה טל במופע הקודם, הוא איתגר את חנניה למצוא אנשים שיגבו אותו ושינסו להביס את חברי הסוכנות. למורת רוחם של חברי הסוכנות, חנניה לא הגיע לבד, והצליח לגייס לעזרתו את הדר הורביץ, ואת חבר הס.מ.ס לשעבר – קרונוס. קרונוס אשר נעדר כ-4 חודשים מאז שסולק והותקף ע"י הסוכנות, חזר לזירה לקרב מלהיב במיוחד כשבסופו הצליח ביחד עם הורביץ והביס את הסוכנות.

 

יובל גולדשמיט עם מונסולט על טל בר-און. צילום: אלון לוין
רום אונגר והקנדי קראשרס. צילום: אלון לוין

מנכ״ל הליגה, מר איתן לוי, הגיע אל הזירה על מנת להכריז על החבר החדש בהיכל התהילה של ליגת ההיאבקות הישראלית – רום אונגר. לאחר שהודה רום לקהל, יצא אל הזירה קן קרביס, מלווה בגיא שקד, שהודיע למנכ״ל הליגה ולרום אונגר שרק לו מגיעה הזכות להיות בהיכל התהילה. להפתעת כולם, גיא שקד הכריז שמבחינתו קרביס בהיכל התהילה ואף העניק לו תעודה מזויפת. לחגיגות של קרביס וגיא הפריעו הקנדי קראשרס שאיחלו לקהל חג שמח, והודיעו שמעכשיו גיא כבר לא ״דורה״, אלא ״סופגי״, ברוח החג. הקנדי קראשרס הציעו לרום אונגר שיכסחו את קרביס וסופגי וקרב זוגות החל מיד. לאחר שפגע גיא שקד בקנדי בולדר עם בעיטה מתחת לחגורה כפי שהוא עושה בד"כ, הופתע לגלות כי בולדר דאג להגנה מתחת לתחתוניו – סופגניה עסיסית. בולדר דחף את הסופגניה לפיו של שקד ולאחר SKO של שי קראשר, ניצחו הקנדי קראשרס וחגגו יחד עם חבר היכל התהילה החדש, רום אונגר.

הקנדי קראשרס לא סיימו שם, לקחו את המיקרופון ואמרו שהגיע הזמן שהנהלת ליגת ההיאבקות הישראלית תפתח באופן רשמי מחלקת זוגות עם אליפות זוגות רשמית של ליגת ההיאבקות הישראלית. מהנהלת הליגה טרם נמסרה תגובה.

בקרב המרכזי הראשון של הערב אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית החדש, ריקסון רואס, הגן לראשונה על תארו מול המפלצת, סייקו די, בקרב רצועה הראשון בארץ. סייקו ניסה להשתמש ברצועה על מנת להשאיר את ריקסון קרוב, אך לבסוף הסתבך ברצועה שנכרכה סביב גופו, ואפשרה לריקסון לפגוע בסייקו עם 2 קוד ברייקרס, לנצח בקרב ולשמור על אליפות הליגה לשמחת הקהל.

הקרב המרכזי שחתם את המופע היה קרב על אליפות הזוגות של ה-IWR, כשצמד הנמרים התמודד אל מול אלופי הזוגות של ה-IWR – רוס ומארשל ואן אריק. הנמרים הגיעו עם חגורת האליפות במשקל כבד של קווין ואן אריק, אותה גנבו מבן הילפר, מפיק מופע ה-RAGE שהתקיים בקיץ. הנמרים ניסו לשלוף את כל תכסיסיהם המלוכלכים על מנת להביס את הואן אריקים הצעירים, אך בסופו של דבר ולתשואות הקהל, הביסו רוס ומארשל את הנמרים, כאשר מארשל הצמיד עם הנמר השחור באמצעות ה-CLAW האימתני בעוד רוס אוחז עם ה-CLAW בנמר הלבן מחוץ לזירה.

בסיום המופע, הודו האחים ואן אריק למעריצי ליגת ההיאבקות הישראלית על תמיכתם ואהבתם למשפחת ואן אריק. בראיון שנערך עם עדי כפיר לאחר המופע סיפרו רוס ומארשל על אהבתם לישראל ועל רצונם לחזור בעתיד אל זירת ליגת ההיאבקות הישראלית.

הואן אריקים מניפים דגל ישראל. צילום: אלון לוין
סגור