ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: מופע האקדמיה הרביעי! - יום שלישי, 06.02.18

כ-150 אוהדים, בני משפחה וחברים נלהבים מילאו את אולם "מבוזה" בפתח תקווה בשביל לצפות במופע הרביעי של אקדמיית ליגת ההיאבקות הישראלית, שהוכיחה יותר מתמיד שהעתיד כבר כאן!

את הערב פתחו מנהלי הליגה – איתן לוי ולידור בושרי, שהודו לקהל שהגיע, והזמינו את אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית, ריקסון רואס, לתת את ברכתו למתאבקים הצעירים.

הקרב הראשון של הערב היה בין הדר הורביץ ואהרון גינדי. הדר הותיק ניסה להשתמש בנסיונו (ובכמה טריקים מלוכלכים מאחורי גבו של השופט) על מנת להביס את אהרון, אך ברגע של טעות אחת הצליח אהרון לפגוע בהדר עם בעיטת מספריים ולנצח בקרב.

הקרב השני היה בין אדם רבינוביץ' וטוני. הקרב התחיל במאבק כוחות בין השניים, שבסופו של דבר גרם לכך שאדם מצא את עצמו מחוץ לזירה. לאחר קרב מותח הצליח טוני לנצח בקרב הבכורה שלו.

אדם רבינוביץ' וטוני ראש בראש. צילום: אלון לוין
אביב ארד מנסה להכניע את אורי גולד. צילום: אלון לוין

בקרב השלישי התמודד ירין אלקריף האימתני מול שלו סלע הצעיר. למרות הבדלי הגודל בין שני המתאבקים הצעירים, שלו ניסה להוכיח שהסיפור בקרב יסתיים כמו דוד מול גוליית, אך לאחר שירין הטיח אותו באכזריות בזירה הוצמד שלו וירין ניצח בקרב.

הקרב הבא היה בין עומר רוטשטיין ויונתן גולדשמיט. שני המתאמנים הצעירים ביותר באקדמיה התמודדו בקרב מרתק. יתרון הגודל של עומר לא עזר לו ולבסוף הצליח יונתן גולדשמיט הצעיר לנצח בקרב.

בקרב החמישי של הערב התמודדו עומר פיליפ ושלמה. לאחר קרב מותח במיוחד הצליח עומר לתפוס את שלמה עם סטאנר ולנצח בקרב.

הקרב השישי של הערב היה בין אורי גולד לבין אביב ארד, שהגיע עם יונתן 2.0 לזירה. לאחר קרב צמוד ומלא אקשן, היה נראה שאורי הולך לנצח בקרב, אך אביב הערמומי ניצל את העובדה שדעתו של השופט הוסחה על ידי יונתן, והצליח לגנוב את הניצחון.

 אל הזירה יצא עידן ניסן, שהודיע לכל הקהל שאף אחד לא יכול להביס אותו, אפילו לא סופרמן. להפתעתו יצא אל הזירה גיבור העל של ליגת ההיאבקות הישראלית – עמוד האש. לאחר קרב צמוד, גם כוחות העל של עמוד האש לא הועילו לו, ועידן ניצח בקרב עם סמואן דרופ אכזרי.

הקרב המרכזי של הערב היה קרב זוגות, בו התמודדו אורי אברם ועמית מגנזי מול דניאל קוצ'קין ומקס סטריינג'ר שהרימו את מבוזה על הרגלים. דניאל ומקס הפגינו עבודת צוות מרשימה בעוד שעמית ואורי לא הצליחו לעמוד בקצב, אך טעות קטנה של קוצ'קין גרמה לכך שאורי יפגע בו וייקח ממנו את השליטה. אברם ומגנזי ניסו לשלוט במצב בזירה, ולמנוע מדניאל לבצע חילוף עם מקס, אך לאחר טעות שגרמה לעמית לפגוע באורי, הצליחו דניאל ומקס לנצח בקרב, לשאגות הקהל באולם.

דניאל קוצ'קין ומקס סטריינג'ר. צילום: אלון לוין
סגור