ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: מופע האקדמיה השלישי! - יום שלישי, 27.06.17

כ-140 אוהדים, בני משפחה וחברים נלהבים מילאו את אולם "מבוזה" בפתח תקווה לצפות במופע אקדמיית ליגת ההיאבקות הישראלית שהוכיחה כמו תמיד שהעתיד – כבר כאן!

את הערב פתחו מנהלי הליגה – איתן לוי ולידור בושרי, בברכה למתאבקים הצעירים, והזמינו את נציג האקדמיה – אורי גולד, שהודה לחבריו מהאקדמיה, להנהלת הליגה ולקהל שהגיע. לדבריו הפריע עמית מגנזי, שטען שהוא "הפנים היפות של האקדמיה", ושהוא זה שצריך לקבל את אור הזרקורים. בתגובה קבע לידור בושרי כי עמית מגנזי ואורי גולד יתמודדו אחד מול השני בקרב המרכזי של הערב.

הקרב הראשון של הערב היה בין מקס סטרנג'ר לאביב ארד (עם יהונתן 2.0). למרות נסיונותיו החוזרים ונשנים של יהונתן להתערב בקרב, ואף להשפריץ סבון בעיניו של מקס, הצליח מקס להפתיע את אביב המנוסה ממנו ולנצח בקרב.

בקרב השני של הערב התמודדו הדר הורביץ ואורי אברם (שהגיע לזירה עם המנטור שלו – אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית לשעבר, מקס האבוק). הורביץ הפתיע את כולם כשתקף את אורי עם תחילת הקרב והציג גישה ברוטלית שאף אחד לא ציפה לה. לאחר קרב מותח וצמוד, הצליח אורי להצמיד את הדר לניצחון.

הדר הורביץ נגד אורי אברם. צילום: אלון לוין
יונתן 2.0. צילום: אלון לוין

הקרב השלישי היה בין יובל גולדשמיט, אחד המתאבקים הצעירים והבולטים בליגה, לבין אהרון גינדי שעלה לקרב הבכורה שלו. הניסיון של יובל היהיר והשחצן לא הועיל לו, כשאהרון הצליח לפגוע בו עם בעיטת מספריים ולהפתיע אותו בניצחון.

הקרב הבא היה בין ירין אלקריף האימתני לבין אורי שמואל הכריזמטי. במהלך הקרב השתמש ירין בכוחו על מנת לשלוט ביריבו, אך אורי הוכיח שגם הוא חזק, והצליח להרים את ירין על כתפיו ולהטיחו בזירה ולהשיג את הניצחון. בזמן שאורי חגג את ניצחונו, התאושש ירין ורדף אחר אורי אל מאחורי הקלעים.

להפתעת הקהל, אל הקרב החמישי של הערב יצא יהונתן 2.0 עם אביב ארד. מיד אחריהם יצא עדי גורין להתמודד בקרב הראשון שלו. גם הפעם, אביב ויהונתן ניסו להשתמש בטקטיקות מלוכלכות על מנת להשיג את הניצחון, וכמו בתחילת הערב – הם נכשלו, ועדי הצליח להביס את יהונתן לאחר קרב מהיר.

 הקרב השישי של הערב היה בין עומר פיליפ, שהרים את מבוזה על הרגליים לשיר "מי שמאמין לא מפחד", ובין אדם רבינוביץ'. לתשואות הקהל, הצליח עומר להביס את אדם ולנצח בקרב.

הקרב הבא היה בין עידן ניסן, איימת אוסטרליה, לבין דניאל קוצ'קין שכבש את הקהל ברגע בו יצא אל הזירה. במהלך הקרב השתמש עידן ביתרון הגודל והכוח שלו. למרות שדניאל עשה כל מה שיכולתו להתמודד עם יתרונו הפיזי של עידן והיה קרוב לניצחון, הצליח עידן להביס אותו, לנפץ את חלומו ולהצמידו ל-3.

הקרב המרכזי של הערב היה בין אורי גולד לעמית מגנזי. במהלך הקרב עמית התמקד ברגלו של אורי, ואף ניסה לרמות כדי לנצח בקרב, אך השופט תפס אותו, מה שאפשר לאורי לפגוע בעמית עם ה"קוד גולד" ולנצח בקרב.

עמית מגנזי נגד אורי גולד. צילום: אלון לוין
סגור