ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: מופע האקדמיה החמישי! - יום שלישי, 26.06.18

עשרות בני משפחה, חברים ואוהדים נלהבים הגיעו לאולם ״מבוזה״ על מנת לחזות במופע החמישי של אקדמיית ליגת ההיאבקות הישראלית – האקדמיה שמוכיחה פעם אחר פעם – שהעתיד כבר כאן!

את הערב פתח אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – ריקסון – בברכה למתאבקים הצעירים של האקדמיה, אך הוסיף כי לא משנה מי יעמוד מולו למחרת במופע ה-19 של הליגה – הוא עדיין ישאר האלוף.

הקרב הפותח של הערב היה בין יובל גולדשמיט לעומרי אלוילי. למרות שיובל כבר הספיק לצבור ניסיון בזירה, היה זה עומרי שהצליח לנצח בקרב, לאחר שבמהלך ההצמדה שם את רגליו על החבל בעת שהשופט לא ראה.
לאחר הקרב יצא הנמר הלבן אל הזירה ואמר ליובל שלא משנה מה הוא עושה – הוא תמיד מפסיד. יובל איתגר את הנמר הלבן לקרב, אך הנמר הלבן, שלא היה לבוש לקרב – הודיע לו שמבחינתו – אין לו שום בעיה לענות לאתגר למחרת, במופע ה-19 של הליגה.

הקרב השני של הערב היה בין עומר פיליפ לירין אלקריף האימתני. גם כשלעיתים היה נראה שעומר, שזכה בעידודי הקהל, יצליח להתגבר על כוחו וגודלו של ירין – בסופו של דבר הייתה זו ידו של ירין על העליונה, לאחר שהטיח את עומר על הזירה וניצח בקרב.

ירין אלקריף. צילום: אלון לוין
יונתן גולדשמיט מול אביב ארד בזירה צילום: אלון לוין

הקרב הבא היה בין הדר הורביץ לבין מעיין קנר הצעיר. גם בקרב הזה, היה נראה שניסיונו של הדר הותיק הולך לגרום לקרב להיות חד צדדי, אך טעות אחת של הדר השחצן עלתה לו, כאשר מעיין הצליח לגלגלו להצמדה ולנצח בקרב, לתשואות הקהל.

הקרב הרביעי של הערב היה בין אורי גולד לבין אהרון גינדי. במהלך הקרב, ניסה אורי להשתמש במהירות ובזריזות שלו על מנת להוריד את אהרון הגדול ממנו לקרקע, אך בסופו של דבר הצליח לתפוס אותו אהרון בתרגיל הכנעה, ולאורי לא הייתה כל ברירה אלא להיכנע.

בקרב החמישי של הערב – שהיה קרב זוגות, התמודדו אביב ארד ואדם רבינוביץ׳ מול יונתן גולדשמיט ושלו סלע. במהלך הקרב נראה היה שהשליטה בו היא של יונתן ושלו, אך לאחר הסחת דעת של השופט, הצליח אדם להטיח את שלו בזירה ולנצח ביחד עם אביב בקרב.

אל הקרב השישי של הערב יצא עידן ניסן הבלתי מנוצח. מיד לאחריו יצא טיי קלוד הכריזמטי שהקפיץ את הקהל על הרגליים. עידן שלט ברובו של הקרב כשהוא מנסה להוציא כל טיפת אוויר מטיי, אך לבסוף הצליח טיי לתפוס את עידן ברגע של חולשה והצליח להיות הראשון שמביס אותו.

הקרב המרכזי של הערב עשה היסטוריה – והוא היה הקרב המעורב הראשון אי פעם בהיאבקות בישראל, כאשר ״הפנים של הליגה״ – עמית מגנזי ואורי אברם, ביחד עם חנוש, התמודדו מול דניאל קוצ׳קין, מקס סטריינג׳ר ורימון.
במהלך הקרב ניסו מגנזי, אברם וחנוש להשתמש בתכסיסים מלוכלכים על מנת לנצח, אך לאחר ששתי הבנות נלחמו אחת בשנייה והראו שהן מוכנות ללכת עד הסוף – הצליחו דניאל ורימון לבצע הצמדה כפולה ולנצח ביחד בקרב, לתשואות הקהל.

עמית, חנוש ואורי מוכן . צילום: אלון לוין
סגור