ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: מופע האקדמיה השני! - יום שני, 27.06.16

כחצי שנה של ציפיה לאחר המופע הראשון, ביום שני ה-27.06.16 התקיים מופע האקדמיה השני של ליגת ההיאבקות הישראלית, לעיני 130 אוהדים, חברים ובני משפחות המתאבקים הצעירים באולם "מבוזה".

כשמנכ"ל ליגת ה-IWL, מר איתן לוי, ומאמן הליגה, לידור בושרי, ניסו לברך את תלמידי האקדמיה על המופע, יצא אביב ארד להפריע להם וטען שהפסיד במופע הקודם בגלל שותפו, יונתן. אביב סיפר שעל מנת לנצח, הוא היה צריך לשפר, לחזק ולהגדיל את יונתן, וכך הוא עשה. הוא קרא תיגר על כל אחד מתלמידי האקדמיה לבוא ולהילחם נגדו ונגד המפלצת שיצר – יונתן. לאתגר נענה אורי "קנדי" גולד, אך הוא הוקף על ידי אביב מאחור, עד שלעזרתו נחלץ לא אחר מאשר בוגר האקדמיה שרק לאחרונה החל את דרכו כמתאבק בליגה הראשית – הדר הורביץ.

הקרב הראשון של הערב הפגיש בין עומר פיליפ לאחד המתאבקים המוערכים בארץ – אריאל מור. למרות נסיונותיו של אריאל להשתלט על עומר, הצליח לבסוף עומר להכניע את אריאל ולרשום לזכותו ניצחון נוסף במופעי האקדמיה.

לקרב השני של הערב יצא ער-סי תומר, ששר עם מערכת הקריוקי שלו את דרכו לזירה. מולו התייצב אורי אברם. לאחר קרב מותח במיוחד, בו ער-סי תומר היה עסוק בלריב עם כולם, מהקהל ועד השופט, הצליח אורי להכניע עם בריח יד את תומר ולנצח בקרב.

אורי אברם נגד ער-סי תומר.
טל בר-און נגד גיא שקד.

בקרב הבא התמודד דניאל יפרח מול עומר מיארה. במהלך הקרב ניסה דניאל כל פעם לקבל עוד כוח באמצעות סירוק הבלורית המרשימה שלו, אפילו באמצעות מסרק שהוחבא במזוודה מתחת לזירה! למרות זאת, הצליח עומר לגבור על דניאל ולהצמידו לניצחון.

לפני שהמופע יכול היה להמשיך, הגיח לפתע אל הזירה בוגר האקדמיה גיא שקד, שהתקבל על ידי הקהל בקריאות "דורה". לאחר שגיא טען שהוא יותר טוב מכולם, מאמן הליגה, לידור בושרי, הפתיע אותו כשהציג את יריבו להערב – בוגר נוסף של האקדמיה – טל בר-און האימתני. הקרב צמוד והמרשים שהותיר את הקהל פעורי פה, הסתיים בתבוסתו של גיא השחצן על ידי בר-און.

הקרב החמישי של הערב הפגיש בין זיו קרויטרו, שעשה את הופעת הבכורה שלו במופע, לבין יובל גולדשמיט, אהוב הקהל. קרב ידידות שהחל בצורה חברית, הפך מהר מאוד לקרב מהלומות לאחר שיובל לא הצליח לעמוד בקצב של זיו הזריז וסטר לו בחוזקה והחל להשתמש בטקטיקות מלוכלכות למשמע בוז הקהל. האתלטיות של יובל לא הועילה לו, ובסיום הקרב היה זה זיו שהשיג את הניצחון.

בקרב השישי נפגשו עמית מגנזי ואדם רבינוביץ'. אדם ניסה להשתמש ביתרון הכוח והגודל שלו מול מגנזי הקטן, אך ללא הועיל, ובסיום הקרב הצליח עמית להשתמש במהירות ובקלילות שלו ולגנוב את הנצחון המפתיע.

לקרב המרכזי של הערב, יצא אביב ארד עם המגה-פון בידו, כשהוא מציג כמו שהבטיח – יונתן חזק וגדול יותר – יונתן 2.0. נראה היה שהמפלצת המשופרת של אביב מסוגלת לחסל את כולם, אך בגלל טעויות שחצניות של אביב, הצליחו לבסוף קנדי גולד והדר הורביץ לנצח את הצוות של יונאביב, לתשואות הקהל.

אביב ארד ויונתן 2.0.
סגור