ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: מופע האקדמיה הראשון! - יום שני, 18.01.16

אחרי ציפיה בלתי פוסקת, ב-18.01.16 התקיים מופע האקדמיה הראשון של ליגת ההיאבקות הישראלית לעיני 130 חברי משפחה ואוהדים שנדחסו באולם מבוזה!

המופע נפתח בנאום קצר של מנהל הליגה – איתן לוי ומאמן הליגה – לידור בושרי ואלוף הליגה – מקס האבוק, שברכו את המתמודדים הצעירים על הופעתם הראשונה.

הקרב הראשון של הערב הפגיש בין דניאל יפרח לעומר פיליפ. במהלך הקרב דניאל התעצבן שוב ושוב כאשר עומר נגע לו בבלורית ולא היה מוכן להמשיך את הקרב עד שיסרק אותה מחדש. בסופו של דבר הצליח עומר להכניע את דניאל ולהשיגאת הניצחון הראשון בחייו בקרב היאבקות מקצועית.

יובל גולדשמיט, כוכב אקדמיה עולה, יצא אל הזירה עם מיקרופון בידו. יובל הודה לקהל, למשפחתו ובמיוחד לאביו שהגיע כל הדרך מגרמניה כדי לצפות בהופעתו הראשונה. יובל סיפר שיריבו לא הצליח להגיע למופע בשל הבגרות במתמטיקה שנערכה באותו היום, אך הרגיע את הקהל ואמר שההנהלה הבטיחה לו שתדאג למחליף. יובל הצעיר לא העלה בדעתו שיריבו יהיה טל בר-און המאיים שמתנשא לגובה שני מטרים. לאחר קרב ארוך, קשה וכנגד כל הסיכויים, הצליח יובל לגלגל את הענק ולרתק אותו לקרקע. יובל חגג עם הקהל ומיהר לצאת מהזירה לפני שבר-און העצבני יתפוס אותו.

יובל גולדשמיט קופץ אל טל בר-און.
עמית מגנזי ועומר מיארה מנצחים בקרב.

ער-סי תומר, יצא כשבידו מערכת קריוקי והוא שר כל הדרך אל הזירה. תומר רב עם הקהל שבז לזיופיו הרבים כשלפתע התנגן שיר מוכר. הקהל נעמד על רגליו ולא האמין למראה עיניו כשאורי "קנדי" גולד הגיח מחדר ההלבשה כשהוא לבוש כמו צמד הקנדי קראשרס שאפילו הם בעצמם היו המומים, "קנדי" גולד נכנס לקול תשואות הקהל ובמהלך כניסתו סובב את הקרסול ונפצע. למרות הכאב העצום ברגלו, גולד לא ויתר והתעקש להתחיל את הקרב ואפילו הצליח לגנוב את הניצחון. לאחר הקרב הקנדי קראשרס עלו לזירה, ירדו על גולד ואמרו לו שהוא לעולם לא יהיה חלק מהם. להגנת גולד נחלצו לידור בושרי ומקס האבוק שיחד עם גולד הצליחו להבריח את הקנדי קראשרס.

בקרב זוגות מקפיץ ומהנה שגנב את ההצגה, עמית מגנזי ועומר מיארה הצעירים שהלהיבו את הקהל ניצחו את הצמד של יונתן ואביב(יונאביב). הארבעה נתנו את הופעת חייהם והוכיחו לכולם שהם ללא ספק דור העתיד של ההיאבקות הישראלית.

המתאמן הטרי והחדש ואחד מהמתאבקים החזקים באקדמיה, אדם רבינוביץ', התמודד בזירה מול חבר ילדותו הצעיר והשאפתן – אורי אברם. אורי הזריז התרוצץ מסביב לאדם ואף הצליח להפיל אותו עם טריקים ותחבולות אך לבסוף אדם הוכיח לאורי שבזירה אין חברים ולפעמים – הגודל כן קובע כשהצליח להטיח אותו בעוצמה על המזרן ולהשיג את הניצחון.

בקרב המרכזי של הערב, התמודד אחד מהמתאמנים הותיקים ביותר בענף ההיאבקות בארץ ושופט בכיר בליגת ההיאבקות הישראלית, הדר הורביץ, נגד אחד מהמתאבקים המוערכים בארץ, אריאל מור. הדר הפגין יכולות מדהימות מול אריאל והראה לקהל שהוא לא נופל מהמתאבקים הבכירים בליגה. דקות ארוכות ומותחות הובילו לניצחונו של הדר לתשואות הקהל השמח.

אריאל מור שולט בקרב מול הדר הורביץ.
סגור