IWL-19-STRIP

ליגת ההיאבקות הישראלית מציגה: המופע ה-19! - יום רביעי, 27.06.18

כ-120 אוהדים נלהבים הגיעו לאולם ״מבוזה״ בפתח תקווה על מנת לחזות במופע ה-19 של ליגת ההיאבקות הישראלית.

את הערב פתח מר איתן לוי, שביחד עם מנחי הערב – דאני-לי וליאור ליבמן ובעזרת הקהל, הגרילו את המתאבקים שישתתפו בקרב הפותח של הערב – הקרב בו המנצח יתמודד בקרב האליפות מול אלוף הליגה – ריקסון, בקרב המרכזי של הערב. בהגרלה זכו "האמריקן אולסטאר" קן קרביס, הנמר הלבן וטל בר-און. בקרב, ניסו קרביס והנמר הלבן להתאגד על מנת לחסל את האיום אותו מהווה בר-און הגדול מהם, אך בסופו של דבר היה זה טל שידו היתה על העליונה, והוא ניצח בקרב ויתמודד מול ריקסון בקרב המרכזי של הערב – על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית.

אל הזירה יצא מקס האבוק, שהדהים את כולם במופע ה-18 כאשר תקף ללא רחמים את שותפו לקרב – יהורם לנדאו. מקס, שחזר אל הזירה, הודיע שתקף את לנדאו כי המעריצים הפנו לו את הגב, ושהנקמה בלנדאו על ההפסד בקרב במופע ה-18 עוד תגיע, ובינתיים – הוא ישב בקהל ויצפה במופע.

הקרב השני של הערב תוכנן להיות קרב זוגות, בין הס.מ.ס לבין חנניה טל וקרונוס. כאשר יצא חנניה לכיוון הזירה, תקפו אותו חברי הס.מ.ס מאחור, עד שקרונוס הגיע להצילו. קרונוס לא הצליח להתמודד עם העובדה שחברי הס.מ.ס היו רבים ממנו, והוא הותקף באכזריות באמצעות כסא על ידי חברי הס.מ.ס.

קן קרביס מרחף. צילום: אלון לוין
גולדשמיט מנצח עם קצת עזרה מחיים גוזלי. צילום: אלון לוין

הקרב השלישי של הערב היה קרב בין עמית מגנזי, שלווה על ידי אורי אברם וחנוש, לבין החנון שכולם אוהבים – יהורם לנדאו. כאשר יצא יהורם לכיוון הזירה, איים עליו מקס האבוק שישב בקהל. לאחר מספר הסחות דעת על ידי אברם וחנוש, הצליח מגנזי להצמיד את יהורם לנדאו ולנצח בקרב. לאחר הקרב, נכנס האבוק אל הזירה ותקף את לנדאו באכזריות, שוב.

הקרב הרביעי של הערב היה בין יובל גולדשמיט לבין הנמר השחור, שמילא את מקומו של הנמר הלבן, שלא היה יכול להתאבק בעקבות הקרב הקשה בתחילת הערב. לפני שהקרב התחיל, הנמר השחור חזר על דבריו של הנמר הלבן ממופע האקדמיה החמישי ואמר ליובל שהוא תמיד מפסיד וכדאי שהוא כבר יוותר מראש. כאשר היה נראה שיובל מוותר, הפנה הנמר השחור את תשומת ליבו לחיים גוזלי, מתאבק ה-MMA שישב בקהל, ולכלך עליו, ושוב על יובל. יובל חזר אל הזירה בכעס והקרב התחיל. במהלך הקרב, נפגע השופט ועף מחוץ לזירה כאשר הנמר השחור שלט בקרב. הנמר השחור המשיך ללכלך על חיים גוזלי, שעלה על הזירה, נתן אגרוף לפרצופו של הנמר, מה שאפשר ליובל להשיג שליטה מחדש בקרב, להביס את הנמר השחור ולזכות סופסוף בניצחונו הראשון בליגה לקול תשואות הקהל במבוזה.

הקרב החמישי של הערב תוכנן להיות בין הקנדי קראשרס לבין גיא שקד ו-"האמריקן אולסטאר" קן קרביס, אך קרביס הודיע לגיא שהוא לא יכול להתאבק, בגלל הקרב הקשה שהיה לו בתחילת הערב, אך שהוא מצא לו מחליף ראוי.. אל הזירה יצא… עמוד האש! במהלך הקרב, ניסו הקראשרס להוכיח כל הזמן כי עמוד האש הוא בעצם קן קרביס. בקרב הראו הקראשרס שהם גיבורי על לא פחות מעמוד האש, שלהפתעתם אף עזר להם בחלק מהקרב. בסופו של דבר הצליחו הקראשרס לנצח כאשר הצמידו את גיא שקד.

מנחי הערב – דאני לי וליאור ליבמן, הכריזו על כך שבמופע ה-20 של הליגה, יהיה מנהל אורח – והוא לא אחר מעודד ״מודד״ פז, כוכב ״הפיג׳מות״. עודד הגיע אל הזירה והודיע שלא יהיו משחקים מלוכלכים במופע ה-20, ואמר לחלק מהמתאבקים ״לשחרר״. לאחר שהזכיר את שמו של מקס האבוק, יצא האבוק אל הזירה ואיים על מודד תוך כדי שהוא לוחץ אותו אל הפינה אך לפני שהספיק האבוק לעשות מהלך, אל הזירה יצא ״האריה מציון״ שמשון, שערך את הופעת הבכורה בליגה, על מנת להציל את עודד. לאחר מכן הכריז עודד פז על הקרב הראשון במופע ה-20 – מקס האבוק מול ״האריה מציון״ שמשון.

הקרב השישי של הערב היה קרב בין הדר הורביץ לדניאל קוצ׳קין. שני המתאבקים הצעירים הפגינו נחישות בקרב ידידות צמוד ומותח, בסופו ניצח הורביץ בעזרת ניסיונו בזירה לעומת קוצ'קין הצעיר.

הקרב השביעי של הערב היה הקרב על אליפות ליגת ההיאבקות הישראלית, בין טל בר-און, שניצח בקרב הפותח של הערב, לבין שותפו – אלוף ליגת ההיאבקות הישראלית – ריקסון. לאחר קרב מותח במיוחד שהדגים כמה כל אחד משני החברים בצמד ״ריקסון וטל״ מכירים אחד את השני, הצליח ריקסון לגלגל את טל להצמדה, לנצח בקרב ולשמור על האליפות.
לאחר לחיצת יד בין השניים, תקף טל את ריקסון הנדהם, והטיח אותו בזירה. טל אז לקח את חגורת האליפות והרים אותה מעל ריקסון – והצהיר – הסיפור עוד לא נגמר.

עודד פז בליגת ההיאבקות הישראלית. צילום: אלון לוין
טל בר-און תוקף את ריקסון לאחר הקרב. צילום: אלון לוין
סגור